STATUS QUO

У Львові просять відновити знищену бруківку

Відновити бруківку на усіх вулицях, де вона була знищена за радянського союзу та в наступні роки, - така петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій.

"Пропоную відновити бруківку на усіх вулицях де вона була знищена за радянського союзу та в наступні роки. Бруківка є здавна притаманним покриттям доріг. Вона є фактично візитівкою м. Львова. Крім цього це екологічно чисте покриття на відміну асфальту чи витворів з цементу".

Автор петиції Остап Олексів

Станом на 11 січня петицію підписали 7 осіб з 500 необхідних.

Нагадаємо, в Єдиній системі місцевих петицій також зареєстрована петиція з протилежним проханням - відмовитися від використання історичної бруківки при реконструкції вулиць за межами зони ЮНЕСКО в м. Львові. 


Восстановить мостовую на всех улицах, где она была уничтожена в советское время и в последующие годы, - такая петиция зарегистрирована в Единой системе местных петиций

"Предлагаю восстановить мостовую на всех улицах где она была уничтожена в советское союза и в последующие годы. Брусчатка является издавна присущим покрытием дорог. Она фактически визитной карточкой м. Львов. Кроме этого это экологически чистое покрытие в отличие асфальта или произведений из цемента".

Автор петиции Остап Олексив

По состоянию на 11 января петицию подписали 7 человек из 500 необходимых.

Напомним, в Единой системе местных петиций также зарегистрирована петиция с противоположным просьбой - отказаться от использования исторической брусчатки при реконструкции улиц за пределами зоны ЮНЕСКО в г. Львове. 

comments powered by Disqus