STATUS QUO

Еколога, який зник під час пожежі на Грибовицькому полігоні, визнали загиблим

Суд визнав загиблим еколога, який зник під час зсуву на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це повідомляє IA ZIK

Личаківський районний суд міста Львова визнав загиблим еколога ЛКП "Збиранка", який зник під час зсуву на Грибовицькому сміттєзвалищі у травні 2016 року. Зниклий був інженером з охорони навколишнього природного середовища. Із заявою про визнання еколога померлим до суду звернулася його донька.

"Личаківським ВП ГУНП у Львівській області заведено розшукову справу, станом на 17.07.2017 р. позитивних результатів не досягнуто. Таким чином, слід вважати встановленим, що зникнення особи мало місце за обставин, які дають підставу припускати його загибель від певного нещасного випадку, і оскільки з моменту нещасного випадку минуло більше 6 місяців та на цей час місцезнаходження особи невідоме, є всі підстави для оголошення останнього померлим", – йдеться у рішенні суду, яке опубліковане в реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, 29 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі загорілося сміття. Під час ліквідації пожежі під завалами опинилося і загинуло троє пожежників та один комунальник, тіло якого так і не знайшли.


Суд признал погибшим эколога, который исчез во время смещения на Грибовичской свалке. Об этом сообщает IA ZIK

Лычаковский районный суд Львова признал погибшим эколога ЛКП "Збиранка", который исчез во время смещения на Грибовичской свалке в мае 2016 года. Пропавший был инженером по охране окружающей природной среды. С заявлением о признании эколога умершим в суд обратилась его дочь.

"Лычаковским ОП ГУНП в Львовской области заведено розыскное дело, по состоянию на 17.07.2017 г. положительных результатов не достигнуто. Таким образом, следует считать установленным, что исчезновение лица имело место при обстоятельствах, дающих основание предполагать его гибель от определенного несчастного случая, и поскольку с момента несчастного случая прошло более 6 месяцев и в настоящее время местонахождение лица неизвестно, есть все основания для объявления последнего умершим", - говорится в решении суда, которое опубликовано в реестре судебных решений.

Напомним, 29 мая 2016 года на Грибовичской свалке загорелся мусор. Во время ликвидации пожара под завалами погибли трое пожарных и один коммунальщик, тело которого так и не нашли. 

comments powered by Disqus