STATUS QUO

икона

У Львів прибула чудотворна ікона

Упродовж трьох днів чудотворна ікона "Всецариця" перебуватиме у Львівському храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З 12 до 14 жовтня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП (вул. Величковського 50/13) перебуватиме чудотворна ікона Пресвятої Богородиці "Всецариця".

На честь цього образу Пресвятої Богородиці у Львові названий храм на вулиці Пилипа Орлика. Саме там ікона "Всецариця" знаходиться постійно. Але з 12 до 14 жовтня вона буде у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, зокрема й на храмовий празник Покрови.

Ікона Пресвятої Богородиці "Всецариця" написана монахом Святим Миколаєм Капрулісом з Афону. Образ — списаний з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячений на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого в грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон. Через свою боротьбу з хворобами, а особливо з онкологічними захворюваннями, вона є відомою серед вірян і тому повністю завішена прикрасами, які люди постійно залишають.

Порядок Богослужінь:

  • 12 жовтня: 18.00 — акафіст до ікони Матері Божої "Всецариця"
  • 13 жовтня: 09.00 — Заупокійна Літургія, 18.00 — Всенічне Богослужіння
  • 14 жовтня, храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці: 11.00 — початок святкової Літургії, 18.00 — акафіст до Всецариці.

Всі 3 дні храм буде відчинений з 08.00 до 20.00.

Довідка SQ. Храм розташований у мікрорайоні Рясне 2, біля дитячого садочку, кінцева зупинка автобусів 6а, 11, 50, 217а.


В течение трех дней чудотворная икона "Всецарица" будет находиться во Львовском храме Покрова Пресвятой Богородицы. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

С 12 по 14 октября в храме Покрова Пресвятой Богородицы УПЦ КП (ул. Величковского 50/13) будет находиться чудотворная икона Пресвятой Богородицы "Всецарица".

В честь этого образа Пресвятой Богородицы во Львове назван храм на улице Пилипа Орлика. Там икона "Всецарица" находится постоянно. Но с 12 по 14 октября она будет в церкви Покрова Пресвятой Богородицы, в том числе и на храмовый праздник Покрова.

Икона Пресвятой Богородицы "Всецарица" написана монахом Святым Николаем Капрулисом с Афона. Образ - списан с оригинала чудотворной иконы Всецарицы, освященный на поясе Божьей Матери и честной главе Иоанна Златоуста в греческом монастыре Ватопед на святой горе Афон. Из-за своей борьбе с болезнями, особенно с онкологическими заболеваниями, она известна среди верующих и поэтому полностью завешена украшениями, которые люди постоянно оставляют.

Порядок Богослужений:

  • 12 октября: 18.00 - акафист иконе Матери Божьей "Всецарица"
  • 13 октября: 09.00 - заупокойная литургия, 18.00 - Всенощное богослужение
  • 14 октября, храмовый праздник Покрова Пресвятой Богородицы 11.00 - начало праздничной Литургии, 18.00 - акафист Всецарицы.

Все 3 дня храм будет открыт с 08.00 до 20.00.

Справка SQ. Храм расположен в микрорайоне Рясне 2, у детского сада, конечная остановка автобусов 6а, 11, 50, 217а.