STATUS QUO

На Дрогобиччині зросте вартість проїзду

Вартість проїзду на Дрогобиччині зросте у всіх напрямках вже цього тижня. Про це "Твоє Радіо" повідомив голова асоціації перевізників Дрогобиччини Йосип Дяків. 

Тарифи підскочать на вихідних на 20-25%. Зараз ведуться перемовини з цього приводу в районній адміністрації. Про детальні ціни стане відомо сьогодні пообіді.

Нагадаємо, за останні 2 місяці ціни на бензин зросли в середньому на 3 гривні за літр. Новий стрибок цін експерти прогнозують вже наприкінці жовтня. Причина – світове зростання цін на нафту.


Стоимость проезда на Дрогобыччине вырастет во всех направлениях на этой неделе. Об этом "Твое Радио" сообщил председатель ассоциации перевозчиков Дрогобычского района Иосиф Дьяков. 

Тарифы подскочат на выходных на 20-25%. Сейчас ведутся переговоры по этому поводу в районной администрации. Подробные цены станут известно сегодня после обеда.

Напомним, за последние 2 месяца цены на бензин выросли в среднем на 3 гривны за литр. Новый скачок цен эксперты прогнозируют уже в конце октября. Причина - мировой рост цен на нефть.