STATUS QUO

У Бродівському районі викрили зловмисника, який крав все підряд

На Бродівщині поліцейські викрили зловмисника, причетного до скоєння щонайменше чотирьох крадіжок протягом доби. Зокрема він вкрав кролів, велосипед та жіночу сумку. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Бродівське відділення поліції 9 серпня звернулася за допомогою 46-річна жителька райцентру. Жінка повідомила, що на місцевому ринку невідома особа вкрала її сумку, в якій знаходилися майже 27 000 гривень.

Правоохоронці встановили особу зловмисника – раніше судимого 40-річного місцевого мешканця. Під час розслідування з’ясувалося, що зловмисник причетний ще до трьох кримінальних правопорушень, скоєних того ж дня. У двох громадян він викрав велосипеди, а у третього – велосипед та сім кролів.

Викрадене майно у зловмисника вилучено. Відкрито кримінальне провадження за ч.1,3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Проводиться досудове розслідування та перевірка раніше судимого до скоєння інших злочинів.


На Бродовщине полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к совершению менее четырех краж в течение суток. В частности он украл кроликов, велосипед и женскую сумку. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Бродовское отделения полиции 9 августа обратилась за помощью 46-летняя жительница райцентра. Женщина сообщила, что на местном рынке неизвестный украл ее сумку, в которой находились почти 27 000 гривен.

Правоохранители установили личность злоумышленника - ранее судимого 40-летнего местного жителя. В ходе расследования выяснилось, что злоумышленник причастен еще к трем уголовным преступлениям, совершенным в тот же день. У двух граждан он похитил велосипеды, а у третьей - велосипед и семь кроликов.

Похищенное имущество у злоумышленника изъяты. Открыто уголовное производство по ч.1,3 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до шести лет.

Проводится досудебное расследование и проверка ранее судимого к совершению других преступлений.

comments powered by Disqus