STATUS QUO

площадка, собака, выгул, петиция

У Львові просять терміново облаштувати майданчики для вигулу собак

Термінове створення сучасних майданчиків для вигулу собак у Львові – петиція з таким проханням зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій

Автор петиції Анна Регела просить створити по всіх районах Львова сучасні спеціально відведені місця для вигулу собак, оскільки побоюється постійних погроз громадян щодо вигулу собак у невідведених для цього місьцях.

"Є багато погроз на вбивсто і отруєння домашніх тварин. Є підписані петиції щодо прибирання за тваринами. Але немає для цього спеціально відведених місць для вигулу", - пише вона.

Вона пропонує огородити територію для вигулу собак та встановити там смітники і засоби для прибирання за тваринами, а також лавочки для людей і тренажери для тварин (колеса, тунелі, мости, гірки, перешкоди).

Станом на 11 липня петицію підписали 2 особи з 500 необхідних.


Срочное создание современных площадок для выгула собак во Львове - петиция с такой просьбой зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Анна Регеля просит создать по всем районам Львова современные специально отведенные места для выгула собак, поскольку опасается постоянных угроз граждан по поводу выгула собак в не отведенных для этого местах.

"Есть много угроз убийства и отравления домашних животных. Есть подписанные петиции по уборке за животными. Но нет для этого специально отведенных мест для выгула", - пишет она.

Она предлагает оградить территорию для выгула собак и установить там мусорки и средства для уборки за животными, а также лавочки для людей и тренажеры для животных (колеса, тоннели, мосты, горки, препятствия).

По состоянию на 11 июля петицию подписали 2 человека из 500 необходимых.

Автор: Тетяна Костенко