STATUS QUO

У Львові чоловік погрожує підірвати гранатою житловий будинок

У Львові на вулиці Пулюя неадекватний чоловік забарикадувався у власній квартирі та погрожує підірвати весь будинок. Про це повідомляє "Форпост". 

У будинку проживає 21 мешканець, серед яких 5 дітей.

"Продовження епопеї від 5 липня. Станом на теперішній час мешканець квартири 118 по вул. Пулюя, 2 продовжує свої дії далі. Забарикадований погрожує всіх підірвати, на розмову із знайомими не йде, всіх посилає, погрожує підірвати гранатою. Без газу вже 2 тиждень залишається 8 квартир - 21 мешканець, серед яких 5 дітей", - пише Анатолій Цип′ящук у мережі Фейсбук.

Поки цю проблему досі не вирішено.

Як повідомляє видання, 2 липня газова служба виключила газ у цілому будинку, бо неадекватний сусід не впустив бригаду до своєї квартири. Бригада аварійної газової служби "104", котра прибула на місце, зафіксувала витік газу в одній із квартир житлового будинку за тією ж адресою. Однак, споживач не допустив бригаду у свою квартиру.


Во Львове на улице Пулюя неадекватный человек забаррикадировался в собственной квартире и угрожает взорвать весь дом. Об этом сообщает "Форпост". 

В доме проживает 21 житель, среди которых 5 детей.

"Продолжение эпопеи от 5 июля. По состоянию на настоящее время житель квартиры 118 по ул. Пулюя, 2 продолжает свои действия дальше. Забаррикадированный угрожает всех взорвать, на разговор со знакомыми не идет, всех посылает, угрожает взорвать гранатой. Без газа уже 2-ю неделю остается 8 квартир - 21 житель, среди которых 5 детей", - пишет Анатолий Ципьящук в сети Фейсбук.

Пока эта проблема до сих пор не решена.

Как сообщает издание, 2 июля газовая служба отключила газ в целом доме, потому что неадекватный сосед не пустил бригаду в свою квартиру. Бригада аварийной газовой службы "104", которая прибыла на место, зафиксировала утечку газа в одной из квартир жилого дома по тому же адресу. Однако, потребитель не допустил бригаду в свою квартиру.