STATUS QUO

На вулицях Дрогобича встановлять відеокамери

На вулицях Дрогобича в рамках проекту "Безпечне місто" встановлять близько 200 відеокамер. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У вівторок, 10 липня, у Дрогобицький міській раді під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми відбулася робоча зустріч щодо впровадження проекту "Безпечне місто" у Дрогобичі. Участь у засіданні взяли представники силових структур міста Дрогобича та відповідних структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.

Нагадаємо, в межах реалізації проекту "Безпечне місто" на базі КП "Муніципальна варта" заплановано створити ситуативний центр, який займатиметься аналізом та контролем за безпекою на вулицях міста.

В ході наради міський голова Дрогобича Тараса Кучма звернувся до присутніх з пропозицією впродовж кількох днів надати від кожного силового відомства у Дрогобичі план-схему з баченням облаштування на відповідних об’єктах та вулицях міста камер спостереження. Після отримання інформації від учасників наради, фахівці опрацюють її та зведуть в єдиний план встановлення камер на вулицях міста.

Загалом планується встановлення близько 200 камер, з яких: 9 камер розпізнаватимуть номерні знаки, 4 камери-роботи. Також передбачено встановлення низки камер, які розпізнаватимуть обличчя людей. Камери планують встановити у місцях скупчення людей, площах, скверах, зупинках громадського транспорту, на перехрестях, пішохідних переходах, автошляхах міста.

Як наголосив начальник відділу ІТ та аналізу Дрогобицької міської ради Станіслав Гайдер, вся інформація з камер поступатиме на єдиний аналітичний модуль. Відтак штучний інтелект опрацьовуватиме зображення та звуки. У випадку виявлення нестандартної ситуації, система повідомить про це, а відтак відповідальні особи ситуативного центру звертатимуться до відповідних установ та відомств щодо проведення оперативних заходів.

Наступні зустріч заплановано провести з підприємцями та головами ОСББ. В ході цих зустрічей їм також буде продемонстровано проект "Безпечне місто" та запрошено до співпраці.


На улицах Дрогобыча в рамках проекта "Безопасный город" установят около 200 видеокамер. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычского городского совета.

Во вторник, 10 июля, в Дрогобычский городском совете под председательством городского головы Дрогобыча Тараса Кучмы состоялась рабочая встреча по реализации проекта "Безопасный город" в Дрогобыче. Участие в заседании приняли представители силовых структур города Дрогобыча и соответствующих структурных подразделений Дрогобычского городского совета.

Напомним, в рамках реализации проекта "Безопасный город" на базе КП "Муниципальная варта" планируется создать ситуационный центр, который будет заниматься анализом и контролем за безопасностью на улицах города.

В ходе совещания мэр Дрогобыча Тараса Кучма обратился к присутствующим с предложением в течение нескольких дней предоставить от каждого силового ведомства в Дрогобыче план-схему с видением обустройства на соответствующих объектах и ​​улицах города камер наблюдения. После получения информации от участников совещания, специалисты обработают ее и сведут в единый план установки камер на улицах города.

В целом планируется установка около 200 камер, из которых 9 камер будут распознавать номерные знаки, 4 - камеры-роботы. Также предусмотрено установление ряда камер, которые будут распознавать лица людей. Камеры планируют установить в местах скопления людей, на площадях, в скверах, на остановках общественного транспорта, перекрестках, пешеходных переходах, автодорогах города.

Как отметил начальник отдела ИТ и анализа Дрогобычского городского совета Станислав Хайдер, вся информация с камер будет поступать на единый аналитический модуль. Затем искусственный интеллект будет обрабатывать изображения и звуки. В случае выявления нестандартной ситуации, система сообщит об этом, а затем ответственные лица ситуационного центра будут обращаться в соответствующие учреждения и ведомства по проведению оперативных мероприятий.

Следующие встреча планируется провести с предпринимателями и председателями ОСМД. В ходе этих встреч им также будет продемонстрировано проект "Безопасный город", и их пригласят к сотрудничеству.