STATUS QUO

колодец, женщина, упала

На Львівщині син знайшов матір у колодязі

В Жовківському районі в колодязи виявили тіло жінки. Попередня причина смерті – тілесні ушкодження, отримані під час падіння. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

В Жовківське відділення поліції 10 квітня звернувся 45-річний житель райцентру. Він повідомив, що на території господарства виявив у колодязі тіло своєї 76-річної матері.

Як попередньо встановили правоохоронці, жінка впала у колодязь, коли набирала воду. Отримані травми спричинили смерть потерпілої на місці пригоди.

Тіло пенсіонерки скероване на експертне дослідження. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).


В Жовковском районе в колодце обнаружили тело женщины. Предварительная причина смерти - травмы, полученные при падении. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Жовковское отделения полиции 10 апреля обратился 45-летний житель райцентра. Он сообщил, что на территории хозяйства обнаружил в колодце тело своей 76-летней матери.

Как предварительно установили правоохранители, женщина упала в колодец, когда набирала воду. Полученные травмы повлекли смерть потерпевшей на месте происшествия.

Тело пенсионерки направлено на экспертное исследование. По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 Уголовного кодекса Украины (умышленное убийство).

Автор: Тетяна Костенко