STATUS QUO

У Львові затримали закладчиків наркотиків

Завдяки співпраці поліції та громади вдалося затримати ще одних ймовірних закладчиків наркотичних речовин. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Учора ввечері в кінці зміни, патрульні отримали виклик на вулицю Личаківську, де молоді люди, зі слів заявника, щось ховають у кущах під’їзду. Ця інформація надійшла активістам, а ті, не гаючи часу, передали її патрульним.

Через лічені хвилини екіпаж патрульної поліції 3-му батальйону на місці події. Особи спробували зникнути з поля зору, але їм не вдалося. У хлопця з дівчиною виявили 13 фасованих пакетиків, ймовірно, з наркотичною речовиною, ізоленту та ваги. 18-річна дівчина повідомила, що вони так звані закладчики наркотичних речовин, яку продають через інтернет.

На місце події викликали слідчих.

f6cb4272f9cb5b1a4149e2b561e49444.md.jpg fba50256a1f8849b5e285deb28b16efd.md.jpg


Благодаря сотрудничеству полиции и общества удалось задержать еще одних возможных закладчикив наркотических веществ. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера вечером в конце смены, патрульные получили вызов на улицу Лычаковскую, где молодые люди, по словам заявителя, что-то прячут в кустах подъезда. Эта информация поступила активистам, а те, не теряя времени, передали ее патрульным.

Через считанные минуты экипаж патрульной полиции 3-го батальона на месте происшествия. Лица попытались скрыться из поля зрения, но им не удалось. У парня с девушкой обнаружили 13 фасованных пакетиков, вероятно, с наркотическим веществом, изоленту и веса. 18-летняя девушка сообщила, что они так называемые закладчики наркотических веществ, которую продают через интернет.

На место происшествия вызвали следователей.