STATUS QUO

У Дрогобичі з'явиться садиба родини Коссаків

Міська рада Дрогобочиа підтримала петицію щодо створення у місті скверу "Садиба родини Коссаків". Про це йдеться у відповіді міського голові в Єдиній системі місцевих петицій.

Нагадаємо, петиція була створена 10 січня 2019 року, і в неї йшлося про те, щоб взяти на облік як об'єкт історії місце розташування історичної садиби родини Коссаків (між будинками 70 та 76 на вулиці Лесі Українки у м. Дрогобичі) та подати його на занесення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України. Окрім того, пропонувалося до 80-річчя від героїчної загибелі члена УВО т ОУН Зенона Коссака в боях за Карпатську Україну (19 березня 2019 року) створити сквер "Садиба родини Коссаків" на земельній ділянці орієнтовно площею 400 кв. м. позаду пам'ятного знаку на вул. Л.Українки. 

Петиція набрала навіть більше ніж необхідно підписів – 86 і отримала відповідь міського голови Тараса Кучми.

"На останньому пленарному засіданні сесії міської ради було підтримано вашу ініціативу щодо створення скверу "Садиба родини Коссаків". Дякуємо Вам за ініціативність", - йдеться у відповіді.


Городской совет Дрогобочиа поддержала петицию о создании в городе сквера "Усадьба семьи Коссака". Об этом говорится в ответе городскому голове в Единой системе местных петиций.

Напомним, петиция была создана 10 января 2019 года, и в них шла речь о том, чтобы взять на учет как объект истории местоположение исторической усадьбы семьи Коссака (между домами 70 и 76 по улице Леси Украинки в г. Дрогобыче) и подать его на занесение в Государственный реестр недвижимых памятников Украины. Кроме того, предлагалось к 80-летию от героической гибели члена УВО т ОУН Зенона Коссака в боях за Карпатскую Украину (19 марта 2019) создать сквер "Усадьба семьи Коссака" на земельном участке ориентировочно площадью 400 кв. м. позади памятного знака на ул. Л. Украины. 

Петиция набрала даже больше чем необходимо подписей - 86 и получила ответ городского головы Тараса Кучмы.

"На последнем пленарном заседании сессии городского совета была поддержана ваша инициатива по созданию сквера "Усадьба семьи Коссака". Спасибо Вам за инициативность", - говорится в ответе.