STATUS QUO

На Сихові відбулася стрілянина

У Львові поліцейські затримали зловмисника, котрий стріляв у перехожого. Відкрито кримінальне провадження, чоловіку загрожує покарання – від трьох до семи років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сихівський відділ поліції в ніч на 10 лютого за допомогою звернувся 29-річний львів’янин. Чоловік повідомив, що близько опівночі на вулиці Антоненка-Давидовича у Львові невідомий зловмисник здійснив кілька пострілів з невідомої зброї, влучивши у нього. Медики діагностували у потерпілого "кульові поранення черевної стінки та пахової ділянки".

Поліцейські попередньо встановили, що до скоєння злочину причетний 27-річний львів’янин, котрий здійснив два постріли із пістолета типу "Флобер". Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере йому міру запобіжного заходу. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до семи років позбавлення волі.

Поліцейські встановлюють обставини події, проводиться досудове розслідування.


Во Львове полицейские задержали злоумышленника, который стрелял в прохожего. Открыто уголовное производство, мужчине грозит наказание - от трех до семи лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Железнодорожный отдел полиции в ночь на 10 февраля за помощью обратился 29-летний львовянин. Мужчина сообщил, что около полуночи на улице Антоненко-Давидовича во Львове неизвестный злоумышленник произвел несколько выстрелов из неизвестного оружия, попав в него. Медики диагностировали у пострадавшего "пулевые ранения брюшной стенки и паховой области".

Полицейские предварительно установили, что к совершению преступления причастен 27-летний львовянин, который произвел два выстрела из пистолета типа "Флобер". Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет ему меру пресечения. По данному факту открыто уголовное производство по ч.4 ст.296 (хулиганство) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от трех до семи лет лишения свободы.

Полицейские устанавливают обстоятельства происшествия, проводится досудебное расследование.