STATUS QUO

На Львівщині на пожежі загинуло подружжя

У Миколаївському районі під час пожежі у будинку загинуло подружжя. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

11 січня о 05:30 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Вербіж Миколаївського району. На момент пожежі у будинку спали власник, 1929 року народження, та його дружина, 1931 року народження.

Займання із покрівлі поширилося перекриттям будинку та перекинулося на житлові кімнати.  Внаслідок пожежі подружжя загинуло.

Пожежу локалізовано о 06:17, ліквідовано о 07:01. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 40 кв.м, два металопластикових вікна, перекриття на площі 40 кв.м та пошкоджено покриття на площі 40 кв.м.

Рятувальники запобігли згоранню 2 господарських будівель, розташованих поруч із будинком. До ліквідації пожежі залучили 8 вогнеборців та 2 одиниці спецтехніки. Обставини події встановлюють правоохоронці.


В Николаевском районе во время пожара в доме погибли супруги. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

11 января в 5:30 к спасателям поступило сообщение о пожаре в жилом доме в с. Вербиж Николаевского района. На момент пожара в доме спали владелец, 1929 года рождения, и его жена, 1931 года рождения.

Возгорание с кровли распространилось перекрытием дома и перекинулось на жилые комнаты. В результате пожара супруги погибли.

Пожар локализован в 6:17, ликвидирован в 7:01. Огнем уничтожены вещи домашнего обихода на площади 40 кв.м, два металлопластиковых окна, перекрытия на площади 40 кв.м и повреждено покрытие на площади 40 кв.м.

Спасатели предотвратили сгоранию 2 хозяйственных построек, расположенных рядом с домом. К ликвидации пожара привлекли 8 пожарных и 2 единицы спецтехники. Обстоятельства происшествия устанавливают правоохранители.