STATUS QUO

На Львівщині на сміттєзвалищі згорів підліток

Самбірські поліцейські встановлюють обставини смерті неповнолітнього мешканця Закарпаття. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Про це повідомляє відділ комунікації Львівської області.

В Самбірський відділ поліції сьогодні, 10 грудня, надійшло повідомлення про те, що на території місцевого сміттєзвалища виявлено обгоріле тіло людини. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські попередньо встановили, що 15-річний мешканець Закарпаття всередині тимчасової споруди розвів вогонь у саморобній конструкції для обігріву, внаслідок чого відбулося загорання.

Правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


Самборские полицейские устанавливают обстоятельства смерти несовершеннолетнего жителя Закарпатья. Решается вопрос об открытии уголовного производства. Об этом сообщает отдел коммуникации Львовской области.

В Самборский отдел полиции сегодня, 10 декабря, поступило сообщение о том, что на территории местной свалки обнаружено обгоревшее тело человека. На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Полицейские предварительно установили, что 15-летний житель Закарпатья внутри временного сооружения развел огонь в самодельной конструкции для обогрева, в результате чего произошло возгорание.

Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия, решается вопрос об открытии уголовного производства.

comments powered by Disqus