STATUS QUO

На Львівщині з церкви вкрали ікону

​У Миколаївському районі з церкви святої Параскеви вкрали образ. Про це повідомляється у соцмережі. 

За словами авторки допису Oksanka Chynka, минулого тижня з каплички церкви святої Параскев в с. Повергів Миколаївського району. вкрали образ. Церква старовинна, збудована у 1770 році, під час СРСР була закрита, можливість помолитися була лише в капличці, яка ніколи не була закрита.

 

"Кажете москаль страшний? Так чому за москалів жодна ікона не пропала??? Чому за незалежної України протягом двох років друга крадіжка! Доки у нас так буде берегтися спадщина? Допоможіть не знищити, що століттями шанували".

 


В Николаевском районе из церкви святой Параскевы украли образ. Об этом сообщается в соцсети.

По словам автора сообщению Oksanka Chynka, на прошлой неделе из часовни церкви святой Параскевы в с. Повергов Николаевского района украли образ. Церковь старинная, построенная в 1770 году, во время СССР была закрыта, возможность помолиться была только в часовне, которая никогда не была закрыта.

"Говорите москаль страшный?Тогда почему за москалей ни одна икона не пропала ??? Почему при независимой Украине в течение двух лет вторая кража! Пока у нас так будет беречься наследие? Помогите не истребить то, что веками почитали".

comments powered by Disqus