STATUS QUO

У Дрогобичі відбудеться безкоштовний перегляд фільму

У Дрогобичі відбудеться безкоштовний перегляд історичного фільму режисера Заза Буадзе "Червоний". Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації. 

В п'ятницю, 12 жовтня до Дня захисника України та 76-ї річниці УПА в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбудеться демонстрація українського історичного фільму режисера Заза Буадзе, за мотивами роману Андрія Кокотюхи "Червоний" про незламність українського духу, про відчайдушні спроби вирватись на волю, про боротьбу, яка триває досі.

Початок об 11:00.


В Дрогобыче состоится бесплатный просмотр исторического фильма режиссера Заза Буадзе "Красный". Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычской райгосадминистрации 

В пятницу, 12 октября ко Дню защитника Украины и 76-й годовщины УПА в читальном зале Дрогобычской центральной районной библиотеки состоится демонстрация украинского исторического фильма режиссера Заза Буадзе, по мотивам романа Андрея Кокотюхи "Красный" о несокрушимости украинского духа, об отчаянных попытках вырваться на свободу, о борьбе, которая продолжается до сих пор.

Начало в 11:00.

comments powered by Disqus