STATUS QUO

На Львівщині затримали наркоторговця

Жителя Сокаля затримали за незаконний збут наркотиків та психотропних речовин. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Червоноградської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 39-річному місцевому мешканцю у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 КК України (придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів та психотропних речовин, вчинені повторно).

Встановлено, що зловмисник займався придбанням, перевезенням, зберіганням з метою збуту та продажем наркотичних засобів та психотропних речовин. Торгував, переважно, "марихуаною" та речовиною, схожою на амфетамін. Наркотики збував мешканцям Сокальщини та Червонограда упродовж 2018-2019 року.

На даний час фігурант затриманий в порядку ст.208 КПК України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці. За вчинене чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.


Жителя Сокаля задержали за незаконный сбыт наркотиков и психотропных веществ. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Червоноградской местной прокуратуры сообщено о подозрении 39-летнему местному жителю в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст.307 УК Украины (приобретение, перевозка, хранение с целью сбыта и сбыт наркотических средств и психотропных веществ, совершенные повторно).

Установлено, что злоумышленник занимался приобретением, перевозкой, хранением с целью сбыта и продажей наркотических средств и психотропных веществ. Торговал преимущественно "марихуаной" и веществом, похожим на амфетамин. Наркотики сбывал жителям Сокальщины и Червонограда на протяжении 2018-2019 года.

В настоящее время фигурант задержан в порядке ст.208 УПК Украины. Ему избрана мера пресечения в виде содержания под стражей сроком на 2 месяца. За совершенное мужчине грозит лишение свободы на срок до десяти лет с конфискацией имущества.