STATUS QUO

На Львівщині чоловіка судитимуть за вирубку сосен

Зловмисника, який здійснив у заповіднику незаконну порубку дерев, судитимуть на Старосамбірщині. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Самбірська місцева прокуратура здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 30–річного жителя с. Ріп`яно, який без відповідного дозволу, 23.03.2019 вчинив незаконну порубку п`яти дерев породи сосна загальною кубомасою 3,5 м куб на території Головецького лісництва державного підприємства "Старосамбірске лісомисливське господарство".

Це лісництво розташоване у регіональному ландшафтного парку місцевого значення "Верхнє Дністровські Бескиди" та належить до природно-заповідного фонду. Такі неправомірні дії чоловіка кваліфіковано за ч.3 ст.246 КК України (незаконна порубка лісу).

Встановлено, що після незаконної порубки зловмисник зберігав деревину у заздалегідь облаштованому місці, а коли через два дні перевозив у пункт призначення, був виявлений працівниками лісової охорони.

У ході досудового розслідування, на підставі ухвали слідчого судді Старосамбірського районного суду, проведено обшуки у помешканні фігуранта. Вилучено 6 бензопил з комплектуючими, сокири, клини, ломи, а також транспортний засіб, за допомогою якого здійснювалось перевезення деревини.

На даний час обвинувальний акт прокуратура скерувала до суду. За вчинене лиходію загрожує штраф від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.


Злоумышленника, который совершил в заповеднике незаконную порубку деревьев, будут судить на Старосамборщине. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Самборская местная прокуратура осуществляла процессуальное руководство в уголовном производстве в отношении 30-летнего жителя с. Рипьяно, который без соответствующего разрешения, 23.03.2019 совершил незаконную порубку пяти деревьев породы сосна общим кубомассой 3,5 м куб на территории Головецкого лесничества государственного предприятия "Старосамборское лесоохотничье хозяйство".

Это лесничество расположено в региональном ландшафтного парка местного значения "Верхнее Днестровские Бескиды" и относится к природно-заповедному фонду. Такие неправомерные действия мужчины квалифицированы по ч.3 ст.246 УК Украины (незаконная порубка леса).

Установлено, что после незаконной порубки злоумышленник хранил древесину в заранее оборудованном месте, а когда через два дня перевозил в пункт назначения, был обнаружен работниками лесной охраны.

В ходе досудебного расследования, на основании постановления следственного судьи Старосамборского районного суда, проведены обыски в квартире фигуранта. Изъято 6 бензопил с комплектующими, топоры, клинья, ломы, а также транспортное средство, с помощью которого осуществлялиось перевозки древесины.

В настоящее время обвинительный акт прокуратура направила в суд. За совершенное злодею грозит штраф от тысячи пятисот до двух тысяч необлагаемых минимумов доходов граждан или ограничение свободы на срок от трех до пяти лет или лишение свободы на тот же срок.