STATUS QUO

пожилые, потерялись, патрульные

У Львові загубились двоє літніх людей

Патрульні допомогли двом літнім людям знайти, де вони мешкають. Про це повідомляє прес-служба Патрульної служби Львова.

Вчора, близько 22:00, небайдужі громадяни повідомили екіпаж патрульної поліції, що на вулиці Миколайчука ходить жінка похилого віку, яка загубилася та не може пригадати, де мешкає. Жінка розказала патрульним, що пішла викидати сміття, в неї закрутилася голова, а в яку сторону повертатися, згадати вже не змогла. Патрульні встановили її особу та дізналися, де вона живе. Це був вже не перший випадок, тому патрульні знали, де мешкає бабуся. Під під’їздом її будинку інспектори зустріли родичів, які шукали жінку з 16:00 та хотіли телефонувати в поліцію.

Цього ж дня, на телефон гарячої лінії зателефонувала жінка та повідомила, що на вулиці Кубійовича ходить старший чоловік та не пам’ятає, де живе. Патрульні запитали чоловіка, чи має він з собою документи, чи можливо якісь речі, які підкажуть, де він живе. В кишені була записка з адресою. На ній був лише номер будинку та вулиця. Коли інспектори приїхали за вказаною адресою, то побачили, що будинок багатоквартирний. Чоловіка упізнали сусіди та повідомили, що він хворий на амнезію. В квартирі його зустріла дружина, яка була безмежно вдячна патрульним.


Патрульные помогли двум пожилым людям найти, где они живут. Об этом сообщает пресс-служба патрульной службы Львова.

Вчера, около 22:00, неравнодушные граждане сообщили экипажу патрульной полиции о том, что на улице Миколайчука ходит пожилая женщина, которая потерялась и не может вспомнить, где живет. Женщина рассказала патрульным, что пошла выбрасывать мусор, у нее закружилась голова, и в какую сторону поворачивать, вспомнить уже не смогла. Патрульные установили ее личность и узнали, где он живет. Это был уже не первый случай, потому патрульные знали, где живет бабушка. Под подъездом ее дома инспекторы встретили родственников, которые искали женщину с 16:00 и хотели звонить в полицию.

В этот же день на телефон горячей линии позвонила женщина и сообщила, что на улице Кубийовича ходит пожилой мужчина и не помнит, где живет. Патрульные спросили его, имеет ли он с собой документы, возможно, какие-то вещи, которые подскажут, где он живет. В кармане была записка с адресом. На ней был только номер дома и улица. Когда инспекторы приехали по указанному адресу, то увидели, что дом многоквартирный. Мужчину опознали соседи и сообщили, что он болен амнезией. В квартире его встретила жена, она была безмерно благодарна патрульным.

Автор: Тетяна Костенко