STATUS QUO

Пасха, ярмарка, программа

У Львові відкрився Великодній ярмарок-2017 (програма)

Великодній ярмарок у Львові вже розпочався і триватиме до 8 травня на алеї проспекту Свободи. У будні ярмарок працюватиме з 10.00 до 22.00, у вихідні та святкові дні – з 10.00 до 23.00. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Традиційно на ярмарку працює торгова галерея із подарунками та сувенірами, а також гастрономічний сектор із стравами галицької кухні у оновленому форматі.

"На проспекті Свободи встановлена центральна міська писанка, навколо якої традиційно вже кожного року є облаштований зоокуток, цьогоріч – це півень та дві курочки, які є символом цього року",- зазначила Ольга Гренюх, арт-директор компанії "Львівські ярмарки".

  • На площі перед театром опери та балету з 14 до 23 квітня працюватиме Великодня майстерня – щодня з 12.00 до 19.00.  Для гостей організовуватимуть майстер-класи із гончарства та ліпнини, ковальства, писанкарства, іконопису, різьблення свічок, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок чи інсталяцій зі скла.
  • 16 квітня на Великдень, о 12.00 відбудеться театралізована реконструкція великоднього сніданку, під час якої господиня столу Тетяна Пилипець пригощатиме гостей великодньою паскою.
  • З 13.00 розпочнеться флеш-моб "Гаївка із Софією Фединою".
  • З 15.00 відбуватиметься Фестиваль гаївок – великодні співанки звучатимуть у виконання львівських колективів.

Приємною несподіванкою для гостей ярмарку також стане інтерактивна арт-інсталяція, виготовлена із матеріалів, які зазвичай викидаються.

"За задумом, це буде велика інтерактивна гра, яка дозволить гостям ярмарку відчути себе  творцем", - розповідає автор інсталяції, митець Іван Жогло.

На території торгової алеї будуть встановлені контейнери для всіх типів вторинної сировини, а також працюватиме Zero Waste станція для збору батарейок, лампочок та кришечок.

А ще на алеях ярмарку звучатимуть вірші українських поетів, начитані відомими львів’янами, а під час вихідних проводитимуть літературні вечори та читання казок.


Пасхальная ярмарка во Львове уже стартовала и продлится до 8 мая на аллее проспекта Свободы. В будни ярмарка будет работать с 10.00 до 22.00, в выходные и праздничные дни - с 10.00 до 23.00. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Традиционно на ярмарке работает торговая галерея с подарками и сувенирами, а также гастрономический сектор с блюдами галицкой кухни в обновленном формате.

"На проспекте Свободы установлена ​​центральная городская писанка, вокруг которой уже традиционно появляется зооуголок, в этом году - это петух и две курочки - символы этого года", - отметила арт-директор компании "Львовские ярмарки" Ольга Гренюх.

  • На площади перед театром оперы и балета с 14 по 23 апреля будет работать Пасхальная мастерская - ежедневно с 12.00 до 19.00. Для гостей будут организованы мастер-классы по гончарству и лепнине, ковке, изготовлению писанок, иконописи, резьбе свечей, лозоплетению, изготовлению кукол-мотанок или инсталляций из стекла.
  • 16 апреля на Пасху, в 12.00 состоится театрализованное реконструкция пасхального завтрака, во время которой хозяйка стола Татьяна Пилипец будет угощать гостей Пасхальной паской.
  • С 13.00 начнется флеш-моб "Гаивка с Софией Фединой".
  • С 15.00 будет проходить Фестиваль гаивок - пасхальные песни будут звучать в исполнение львовских коллективов.

Приятной неожиданностью для гостей ярмарки также станет интерактивная арт-инсталляция, изготовлена ​​из материалов, которые обычно выбрасываются.

"По замыслу, это будет большая интерактивная игра, которая позволит гостям ярмарки почувствовать себя творцами", - рассказывает автор инсталляции, художник Иван Жогло.

На территории торговой аллеи будут установлены контейнеры для всех типов вторичного сырья, а также работать Zero Waste станция для сбора батареек, лампочек и крышечек.

А еще на аллеях ярмарки будут звучать стихи украинских поэтов, начитанные известными львовянами, а на выходных пройдут литературные вечера и чтение сказок.

Автор: Тетяна Костенко