STATUS QUO

ДТП, Новояровск

Поліція просить допомогти знайти свідків

Поліція шукає свідків ДТП, яка сталася 8 квітня о 6:45 на трасі Львів – Краківець між Новояворівськом та поворотом на Верещицю. Про це повідомляє волонтер Ігор Зінкевич у групі "Варта 1" у Facebook.

"Шукаємо свідків ДТП. 08.04.2017, о 6:45 сталась ДТП на трасі Львів - Краківець, між Новояворівськом та поворотом на Верещицю. Білий бус виїхав на зустрічну смугу, в результаті чого синій ВАЗ 2108 злетів з дороги та перекинувся, водій отримав тілесні ушкодження. Відеореєстратору вдалося все це зафіксувати, проте через світло фар (так як це був світанок) номерних знаків не видно. Після ДТП, було викликано поліцію і складено протокол. Можливо, хтось бачив і надасть інформацію (або відео зі свого реєстратора) про водія, який покинув місце ДТП, так і не зупинившись", - пише Ігор Зінкевич та вказує телефон, за яким можна телефонувати свідкам, – 380672593231, Федір.


Полиция ищет свидетелей ДТП, которое произошло 8 апреля в 6:45 на трассе Львов - Краковец между Новояворовском и поворотом на Верещицу. Об этом сообщает волонтер Игорь Зинкевич в группе "Варта 1" в Facebook.

"Ищем свидетелей ДТП. 08.04.2017, в 6:45 произошло ДТП на трассе Львов - Краковец, между Новояворовск и поворотом на Верещицу. Белый бус выехал на встречную полосу, в результате чего синий ВАЗ 2108 слетел с дороги и перевернулся, водитель получил телесные повреждения. Видеорегистратору удалось все это зафиксировать, однако из-за света фар (так как это был рассвет) номерных знаков не видно. После ДТП была вызвана полиция и составлен протокол. Возможно, кто-то видел и предоставит информацию (или видео с регистратора) о водителе, который покинул место ДТП, так и не остановившись", - пишет Игорь Зинкевич и указывает телефон, по которому можно звонить свидетелям, - 380672593231, Федор.

Автор: Тетяна Костенко