STATUS QUO

У львівському гуртожитку шукали вибухівку

За повідомленням аноніма у гуртожитку Львівського вищого технічного училища транспортнх технологій та сервісу національного транспортного університету сьогодні вночі шукали вибухівку. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Як розповіли у Департаменті, 10 лютого, близько 01:00, на телефон служби 102 зателефонував невідомий чоловік та повідомив про замінування будівлі гуртожитку “Львівського вищого технічного училища транспортних технологій та сервісу національного транспортного університету” за адресою: м. Львів, вул. Ожинова, 5 (Шевченківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова. Під час перевірки приміщень будівлі було виведено 56 осіб. О 03:30 10 лютого обстеження приміщень та прилеглої території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала хибне повідомлення.


По сообщению анонима в общежитии Львовского высшего технического училища транспортнх технологий и сервиса национального транспортного университета сегодня ночью искали взрывчатку. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

Как рассказали в Департаменте, 10 февраля, около 01:00, на телефон службы 102 позвонил неизвестный мужчина и сообщил о заминировании здания общежития "Львовского высшего технического училища транспортных технологий и сервиса национального транспортного университета" по адресу: г Львов, ул. Ежевичная, 5 (Шевченковский район). Требований, выполнение которых могло бы предотвратить взрыв, не выдвигалось.

На месте происшествия работали подразделения сил ЦЗ области и города Львова. Во время проверки помещений здания было выведено 56 человек. В 03:30 10 февраля обследования помещений и прилегающей территории было завершено. Взрывное устройство не обнаружено.

Проводятся мероприятия по выявлению лица, предоставившего ложное сообщение.

comments powered by Disqus