STATUS QUO

Через 340 пачок цигарок громадянин позбувся Mercedes

Сигарети без марок акцизного податку України митники знайшли у спеціально виготовленому сховищі, розташованому в паливному баку автомобіля. Про це повідомляє ГУ ДФС у Львівській області. 

Як розповіли у фіскальній службі, 7 листопада 20-річний мешканець Львівщини прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску "Грушів" смугою руху "зелений коридор" автомобілем Mercedes -Benz E270 на іноземній реєстрації.

Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю у спеціально виготовленому сховищі в паливному баку автомобіля знайшли 340 пачок сигарет без марок акцизного податку України.

Так, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль 2002 року випуску вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.


Сигареты без марок акцизного налога Украины таможенники нашли в специально изготовленном хранилище, расположенном в топливном баке автомобиля. Об этом сообщает ГУ ГФС во Львовской области. 

Как рассказали в фискальной службе, 7 ноября 20-летний житель Львовщины направлялся в Республику Польшу через пункт пропуска "Грушев" полосой движения "зеленый коридор" на автомобиле Mercedes -Benz E270 на иностранном регистрации.

Во время визуального осмотра транспортного средства у работников таможни возникло подозрение о наличии в автомобиле товаров, скрытых от таможенного контроля. Авто направили в отведенное место для осмотра транспортных средств. Там во время совместного таможенно-пограничного контроля в специально изготовленном хранилище в топливном баке автомобиля нашли 340 пачек сигарет без марок акцизного налога Украины.

Так, гражданин совершил действия, направленные на перемещение товаров через таможенную границу Украины с сокрытием от таможенного контроля, то есть с использованием специально изготовленных хранилищ. По данному факту составлен протокол о нарушении таможенных правил по признакам правонарушения, предусмотренного частью 1 статьи 483 Таможенного кодекса Украины. Сигареты и автомобиль 2002 года выпуска изъят. Их стоимость будет установлена ​​дополнительно. Дело направят в суд.