STATUS QUO

Автобус №47А змінить маршрут

З 12 липня зміниться маршрут автобуса № 47А: його буде продовжено до станції Підзамче. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З понеділка, 12 листопада, автобус № 47А змінить маршрут і буде курсувати до станції Підзамче. Це покращить сполучення району. Випуск автобусів на цьому маршруті збільшиться до 13. Про це розповів заступник директора львівського комунального АТП № 1 Олександр Струтинський. Нагадаємо, що раніше кінцевою зупинкою автобуса № 47А була площа Різні.

"З понеділка маршрут автобуса буде з просп. Червоної Калини через вул. Зелену, Пасічну, Личаківську і до станції Підзамче. Таке рішення було прийнято внаслідок того, що управління транспорту ЛМР зафіксувало велику кількість людей на станції Підзамче в ранковий час. Зокрема, там зупиняються швидкісні поїзди "Інтерсіті", і пасажирам відтак постійно потрібно переміщуватися містом".

Заступник директора львівського комунального АТП № 1 Олександр Струтинський

На маршруті № 47А курсуватимуть 12-тиметрові автобуси МАЗ та "Електрон". Тепер їх на маршруті буде 13, а в салонах машин розмістять оголошення про зміну маршруту.

Нагадаємо, АТП № 1 стало переможцем в конкурсі на визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування за чотирма лотами і 5 листопада уклало договори на обслуговування 17 маршрутів, серед них також і на № 47А.


С 12 июля изменится маршрут автобуса № 47А: он будет продлен до станции Пидзамче. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

С понедельника, 12 ноября, автобус № 47А изменится маршрут и будет курсировать до станции Пидзамче. Это улучшит сообщение района. Выпуск автобусов на этом маршруте увеличится до 13. Об этом рассказал заместитель директора Львовского коммунального АТП № 1 Александр Струтинский. Напомним, что ранее конечной остановкой автобуса № 47А была площадь Разные.

"С понедельника маршрут автобуса будет с просп. Красной Калины через ул. Зеленая, Пасечная, Лычаковскую и до станции Пидзамче. Такое решение было принято вследствие того, что управление транспорта ЛГС зафиксировало большое количество людей на станции Пидзамче в утренние часы. В частности, там останавливаются скоростные поезда "Интерсити", и пассажирам поэтому постоянно нужно перемещаться по городу".

Заместитель директора Львовского коммунального АТП № 1 Александр Струтинский

На маршруте № 47А курсировать 12-ти метрах автобусы МАЗ и "Электрон". Теперь их на маршруте будет 13, а в салонах машин разместят объявления об изменении маршрута.

Напомним, АТП № 1 стало победителем в конкурсе на определение перевозчиков на автобусных маршрутах общего пользования по четырем лотам и 5 ноября заключило договоры на обслуживание 17 маршрутов, среди них также и на № 47А.