STATUS QUO

У Львові горіла багатоповерхівка

У Львові вогнеборці врятували квартиру від знищення вогнем. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

8 жовтня о 21:19 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Наукова, 39. Пожежа виникла в квартирі на шостому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку.

Рятувальникам вдалось не допустити розповсюдження вогню і тим самим врятувати квартиру від знищення. Через щільне задимлення рятувальники ліквідовували займання в апаратах захисту органів дихання. Пожежу локалізовано о 21:36 та ліквідовано о 21:39 у складі ланки газодимозахисної служби. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 3 кв.м.

До ліквідації займання залучались 20 рятувальників та 5 одиниць спецтехніки.

Внаслідок події ніхто не постраждав. Обставини та причина виникнення займання встановлюється.


Во Львове пожарные спасли квартиру от уничтожения огнем. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

8 октября в 21:19 в Службу спасения "101" поступило сообщение о пожаре в г. Львове на ул. Научная, 39. Пожар возник в квартире на шестом этаже девятиэтажного жилого дома.

Спасателям удалось не допустить распространения огня и тем самым спасти квартиру от уничтожения. Через плотное задымление спасатели ликвидировали возгорание в аппаратах защиты органов дыхания. Пожар локализован в 21:36 и ликвидирован в 21:39 в составе звена газодымозащитной службы. Огнем уничтожены вещи домашнего обихода на площади 3 кв.м.

К ликвидации пожара привлекались 20 спасателей и 5 единиц спецтехники.

В результате происшествия никто не пострадал. Обстоятельства и причина возникновения возгорания устанавливается.