STATUS QUO

У п’ятницю відбудеться акція "похорону" довіри до правоохоронців

У п’ятницю, 11 жовтня, у Львові відбудеться протестна акція проти очільника Нацполіції Львівщини. Своєрідна похоронна процесія, під час якої громада Львівщини з оркестром прощатиметься з довірою та репутацією правоохоронних органів. Про це повідомили організатори протесту у мережі Фейсбук, інформує "Варта 1"

Театралізована акція протесту з траурними заходами, в якої візьме участь Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини, розпочнеться під стінами ГУ Нацполіції у Львівській області, після  чого процесія вирушить до Прокуратури Львівщини, через ЛМР та ЛОДА, а на завершення учасники акції передадуть "повітряне звернення" до Президента України.

Початок о 10:00, м. Львів, площа Ген. Григоренка, 3

Нагадаємо, Василя Віконського звинувачують у силовому розгоні протестувальників на залізничній колії в с. Соснівка.


В пятницу, 11 октября, во Львове состоится протестная акция против главы Нацполиции Львовщины. Своеобразная похоронная процессия, во время которой община Львовщины с оркестром будет прощаться с доверием и репутацией правоохранительных органов. Об этом сообщили организаторы протеста в сети Фейсбук, передает "Варта 1".

Театрализованная акция протеста с траурными мероприятиями, в которой примет участие Координационный совет участников боевых действий Львовщины, начнется под стенами ГУ Нацполиции во Львовской области, после чего процессия отправится в прокуратуру Львовской области, через ЛГС и ЛОГА, а в завершение участники акции передадут "воздушное обращение" к Президенту Украины.

Начало в 10:00, г. Львов, площадь Ген. Григоренко, 3

Напомним, Василия Виконског обвиняют в силовом разгоне протестующих на железнодорожном пути в с. Сосновка.