STATUS QUO

У Львові просять врятувати пам'ятку архітектури

У Львові просять зупинити розбирання пам'ятки архітектури на Уласа Самчука 6, у м. Львові. Відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

За словами автора петиції Назара Лебяка, наразі будівлю на вулиці Уласа Самччука, 6-А (пам'ятка архітектури місцевого значення) розбирають невідомі робітники.

"Зазначаю, що за даною адресою було видано минулого року містобудівні умови та обмеження міською радою лише на реставрацію даного об'єкта. Проте станом на зараз, активно проводять демонтаж будівлі пам'ятки архитектури", - пише він та просить зупинити демонтаж та врятувати пам'ятку архітектури.

Станом на 8 липня петицію підписали 2 особи з 500 необхідних.


Во Львове просят остановить демонтаж памятника архитектуры на Власа Самчука 6, в г. Львове. Соответствующая петиция зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

По словам автора петиции Назара Лебяка, сейчас здание на улице Власа Самччука, 6-А (памятник архитектуры местного значения) разбирают неизвестные рабочие.

"Отмечаю, что по данному адресу было выдано в прошлом году градостроительные условия и ограничения городским советом только на реставрацию данного объекта. Однако по состоянию на сейчас активно проводят демонтаж здания памятника архитектуры", - пишет он и просит остановить демонтаж и спасти памятник архитектуры.

 По состоянию на 8 июля петицию подписали 2 человека из 500 необходимых.