STATUS QUO

У Львові відремонтують три басейни

Цього року у школах міста планують відремонтувати три басейни. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в міському управлінні освіти, цього року коштом міста буде відремонтовано три басейни у школах. Загалом у навчальних закладах міста є 28 басейнів, з яких ще 9 потребують капітального ремонту.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, розвиток спортивної інфраструктури біля кожного навчального закладу — це один із пріоритетів програми "Львів 2020".

Як повідомили у міському управлінні освіти, загалом у навчальних закладах міста Львова нараховується 28 басейнів, з яких 24 у школах та 4 у садках. Серед цих басейнів є 19 діючих та 9, що потребують капітального ремонту. З них в ремонті є три басейни: СЗШ № 86, № 29, № 72. Крім цього в попередні роки виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт 4-х басейнів: у ПШ "Первоцвіт", ліцеї ім. І. Пулюя, СЗШ № 43 та ДНЗ № 57.

Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько 9 млн грн. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено кошти в сумі 2,4 млн. грн (для ремонту басейнів у СЗШ № 86, 29, 72).


В этом году в школах города планируют отремонтировать три бассейна. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в городском управлении образования, в этом году за счет города будет отремонтировано три бассейна в школах. Всего в учебных заведениях города есть 28 бассейнов, из которых еще 9 нуждаются в капитальном ремонте.

Как отметил городской голова Львова Андрей Садовый, развитие спортивной инфраструктуры у каждого учебного заведения - это один из приоритетов программы "Львов 2020".

Как сообщили в городском управлении образования, всего в учебных заведениях города Львова насчитывается 28 бассейнов, из которых 24 в школах и 4 в садах. Среди этих бассейнов есть 19 действующих и 9, требующих капитального ремонта. Из них в ремонте находятся три бассейна: СОШ № 86, № 29, № 72. Кроме этого в предыдущие годы изготовлена ​​проектно-сметная документация на ремонт 4-х бассейнов: в ПЖ "Первоцвет", лицее им. И. Пулюя, СОШ № 43 и ДОУ № 57.

Стоимость капитального ремонта одного бассейна в школе составляет около 9 млн грн. Всего на ремонт бассейнов в 2019 году предусмотрены средства в сумме 2,4 млн грн (для ремонта бассейнов в СОШ № 86, 29, 72).