STATUS QUO

На Львівщині троє хлопців побили підлітка

У Стрию поліцейські взяли під варту причетних до нападу на неповнолітнього. Трьом мешканцям Сколівщини повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Стрийський відділ поліції 3 червня зранку зателефонувала місцева мешканка, яка повідомила про те, що на вулиці біля будинку лежить побитий хлопець. 

За фактом було розпочато кримінальне провадження та призначено експертизу, яка встановила, що 15-річному місцевому мешканцю заподіяно тяжкі тілесні ушкодження.

"Проведеними заходами ми встановили осіб, причетних до скоєного злочину. Ними виявилися троє мешканців Сколівщини віком 18, 19 та 28 років. Перебуваючи напідпитку, молодики спровокували конфлікт, побили хлопця, забрали у нього мобільний телефон Apple iPhone та фактично залишили помирати",  – розповів т.в.о начальника Стрийського відділу поліції підполковник поліції Василь Петрик.

Слідчі повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України. Суд обрав їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Жителям Сколівщини загрожує від восьми до п'ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.


В Стрые полицейские взяли под стражу причастных к нападению на неповнолитнього. Трем жителям Сколевщины сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Стрыйский отдел полиции 3 июня утром позвонила местная жительница, которая сообщила о том, что на улице возле дома лежит избитый парень.

По факту было начато уголовное производство и назначена экспертиза, которая установила, что 15-летнему местному жителю причинены тяжкие телесные повреждения.

"Проведенными мероприятиями мы установили лиц, причастных к совершенному преступлению. Ими оказались трое жителей Сколевщины в возрасте 18, 19 и 28 лет. Находясь навеселе, молодые ребята спровоцировали конфликт, избили парня, забрали у него мобильный телефон Apple iPhone и фактически оставили умирать", - рассказал в.и.о начальника Стрыйского отдела полиции подполковник полиции Василий Петрик.

Следователи сообщили злоумышленникам о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.4 ст.187 (разбой) Уголовного кодекса Украины. Суд избрал им меру пресечения в виде содержания под стражей. Жителям Сколевщины грозит от восьми до пятнадцати лет лишения свободы с конфискацией имущества. Досудебное расследование продолжается.