STATUS QUO

Зі Львова скасують авіарейс до Риги

Рейс Львів – Рига виконуватимуть лише в літній сезон і скасують наприкінці жовтня. Про це повідомляє Avianews, інформує "Твоє місто". 

"Наразі airBaltic не планує розширювати сезон виконання польотів у Одесу та Львів. Авіакомпанія все ще аналізує результати роботи на маршрутах в літній сезон 2019 року", – кажуть у пресслужбі airBaltic.

Пряме авіасполучення між Львовом та Ригою відкрили 2 квітня. Рейси чотири рази на тиждень виконує airBaltic. Вартість квитків за найдешевшим тарифом Basic становить від 49 євро в один бік. Час в дорозі – близько 2 годин.

На лінії працюватимуть турбогвинтові літаки Bombardier Q400, які вміщують 76 пасажирів.


Рейс Львов - Рига выполнять только в летний сезон и отменят в конце октября. Об этом сообщает Avianews, информирует "Твой город". 

"Сейчас airBaltic не планирует расширять сезон полеты в Одессу и Львов. Авиакомпания все еще анализирует результаты работы на маршрутах в летний сезон 2019", - говорят в пресс служба airBaltic.

Прямое авиасообщение между Львовом и Ригой открыли 2 апреля. Рейсы четыре раза в неделю выполняет airBaltic. Стоимость билетов по дешевым тарифам Basic составляет от 49 евро в одну сторону. Время в пути - около 2:00.

На линии будут работать турбовинтовые самолеты Bombardier Q400, содержащие 76 пассажиров.