STATUS QUO

Сьогодні тимчасово не курсуватиме тролейбус № 24

Як повідомили в ЛКП "Львівелектротранс", 9 лютого, тимчасово не курсуватиме тролейбус № 24. Причиною є те, що на вул. Зелена, 158 проводитимуть зрізку аварійних дерев. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, 9 лютого, Сихівська районна адміністрація проводитиме зрізку аварійних дерев на вул. Зелена, 158. Оскільки дерева ростуть в межах контактних ліній тролейбуса, з 10.00 і до 15.00 буде призупинено рух тролейбуса № 24.

Рух інших транспортних засобів на цій ділянці вулиці не буде обмежений.

Сихівська районна адміністрація просить вибачити за тимчасові незручності.


Как сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс", 9 февраля временно не будет курсировать троллейбус № 24. Причина в том, что на ул. Зеленая, 158 будут проводить срезку аварийных деревьев. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Согласно акту обследования зеленых насаждений, подлежащих удалению, 9 февраля Сыховская районная администрация будет проводить срезку аварийных деревьев на ул. Зеленая, 158. Поскольку деревья растут в пределах контактных линий троллейбуса, с 10.00 и до 15.00 будет приостановлено движение троллейбуса № 24.

Движение других транспортных средств на этом участке улицы не будет ограничено.

Сыховская районная администрация просит извинить за временные неудобства.

comments powered by Disqus