STATUS QUO

У Дрогобичі встановили скейт-майданчик

У Дрогобичі встановлено перший скейт-майданчик. Пр це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради. 

В межах обласного конкурсу проектів місцевого розвитку 2018 року у парку культури та відпочинку на вулиці Трускавецькій провели заміну огорожі. Загалом на проведення робіт з міського та обласного бюджетів було виділено близько 400 тис гривень.

Окрім того небайдужі підприємці за сприяння керівництва міста встановили скейт-майданчик у парку, на якому тепер своє дозвілля проводить молодь міста.

За словами міського голови Дрогобича Тараса Кучми, встановити скейт-майданчик просила молодь, яка катається біля Ратуші та пам’ятника Тарасу Шевченку.


В Дрогобыче установлен первую скейт-площадку. Пр этом сообщает пресс-служба Дрогобычского городского совета. 

В рамках областного конкурса проектов местного развития 2018 в парке культуры и отдыха на улице Трускавецкой провели замену ограждения. Всего на проведение работ из городского и областного бюджетов было выделено около 400 тыс гривен.

Кроме того неравнодушные предприниматели при содействии руководства города установили скейт-площадку в парке, на котором теперь свой досуг проводит молодежь города.

По словам городского головы Дрогобыча Тараса Кучмы, установить скейт-площадку просила молодежь, которая катается возле Ратуши и памятника Тарасу Шевченко.