STATUS QUO

На Львівщині відреставрують монастир студитів

Монастир студитів у Підкамені відреставрують за 28,6 млн грн. ЛОДА оголосила міжнародний тендер на капітальну реконструкцію монастирського комплексу. Про це повідомляє ZAXID.NET

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації оголосив міжнародний тендер на комплексну реставрацію монастирського храму із дзвіницею у селі Підкамінь Бродівського району на Львівщині. Тендер у понеділок, 29 жовтня, з’явився у системі публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про пам’ятку архітектури національного значення Монастир походження дерева Хреста Господнього, збудований у XV – XVIII століттях. На реставрацію монастирського комплексу передбачено 28,6 млн грн. За ці гроші переможець тендеру має відреставрувати усі фасади комплексу, провести археологічні розкопки території навколо нього, відреставрувати мури і дзвіницю та провести необхідні внутрішні роботи – реставрацію стін, сходів, хорів, підлоги і дверей та встановити протипожежну сигналізацію.

Тендер проводять за грантові за кошти Європейського Союзу в рамках програми Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні шляхом відкритих торгів із залученням бюджетного співфінансування.


Монастырь студитов в Подкамене отреставрируют за 28,6 млн грн. ЛОГА объявила международный тендер на капитальную реконструкцию монастырского комплекса. Об этом сообщает ZAXID.NET

Департамент архитектуры и развития градостроительства Львовской областной государственной администрации объявил международный тендер на комплексную реставрацию монастырского храма с колокольней в селе Подкамень Бродовского района на Львовщине. Тендер в понедельник, 29 октября, появился в системе публичных закупок Prozorro.

Речь идет о памятнике архитектуры национального значения Монастырь происхождения дерева Креста Господня, построенный в XV - XVIII веках. На реставрацию монастырского комплекса предусмотрено 28,6 млн грн. За эти деньги победитель тендера должен отреставрировать все фасады комплекса, провести археологические раскопки территории вокруг него, отреставрировать стены и колокольню и провести необходимые внутренние работы - реставрацию стен, лестниц, хоров, пола и дверей и установить противопожарную сигнализацию.

Тендер проводится по гранту за средства Европейского Союза в рамках программы Трансграничный паломнический маршрут как инструмент продвижения совместного историко-культурного наследия в украинско-польском пограничье путем открытых торгов с привлечением бюджетного софинансирования.