STATUS QUO

На Львівщині знайшли 13-річну дівчинку, яку розбещував дорослий

На Львівщині правоохоронці розслідують справу зникнення 13-річної дівчинки, яку, з її слів, розбещував 37-річний чоловік. Про це повідомив на своїй сторінці у facebook перший заступник голови в Національна поліція України Вячеслав Аброськин. 

За його даними, 27.06.2019 до поліції Львівської області звернулися батьки про зникнення неповнолітньої доньки, 2005 року народження.

Дівчину розшукували протягом доби більше сотні поліцейських, на другу добу була знайдена. Встановлено, що з дівчиною, ще дитиною, весь час знаходився її знайомий 37-річний чоловік. З її слів, саме цей чоловік вступав з нею в статеві відносини. Триває розслідування.


На Львовщине правоохранители расследуют дело исчезновения 13-летней девочки, которую, по ее словам, развращал 37-летний мужчина. Об этом сообщил на своей странице в facebook первый заместитель председателя в Национальная полиция Украина Вячеслав Аброськин. 

По его данным, 27.06.2019 в полицию Львовской области обратились родители об исчезновении несовершеннолетней дочери, 2005 года рождения.

Девушку разыскивали в течение суток более сотни полицейских, на вторые сутки она была найдена. Установлено, что с девушкой, еще ребенком, все время находился ее знакомый 37-летний мужчина. По ее словам, именно этот человек вступал с ней в половые отношения. Продолжается расследование.