STATUS QUO

На кордоні з Молдовою помер працівник львівської фірми

На митному переїзді Україна – Молдова знайшли мертвим водія-експедитора львівської фірми-перевізника. ГУ Держпраці проводить розслідування.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 01.07.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з водієм автотранспортних засобів з виконанням робіт за професією експедитор транспорту ТзОВ "Транс-Сервіс-1".

1 липня 2019 року близько 11 годин 00 хвилин водій заїхав вантажним автомобілем – цистерна на митний переїзд Україна-Молдова, перехід Мамалига, і пішов оформляти документи. В розмові з молдавськими митниками він повідомив, що хоче трохи відпочити у кабіні автомобіля, пішов і не повернувся.

О 13 годині 00 хвилин до кабіни автомобіля підійшов  молдавський митник, відкрив дверку кабіни і виявив потерпілого без ознак життя. Були викликані швидкі допомоги молдавську та українську, які попередньо встановили діагноз інфаркт міокарду. Потерпілого доправили у морг в Новоселицю Чернівецької області.


На таможенном переезде Украина - Молдова нашли мертвым водителя-экспедитора львовской фирмы-перевозчика. ГУ Гоструда проводит расследование.

Как говорится в сообщении, поступившем из предприятия, 01.07.2019 года произошел несчастный случай со смертельным исходом с водителем автотранспортных средств с выполнением работ по профессии экспедитор транспорта ООО "Транс-Сервис-1".

1 июля 2019 около 11:00 00 минут водитель заехал грузовым автомобилем - цистерна на таможенный переезд Украина-Молдова, переход Мамалыга, и пошел оформлять документы. В разговоре с молдавскими таможенниками он сообщил, что хочет немного отдохнуть в кабине автомобиля, ушел и не вернулся.

В 13 часов 00 минут к кабине автомобиля подошел молдавский таможенник, открыл дверку кабины и обнаружил потерпевшего без признаков жизни. Были вызваны молдавская и украинская скорая помощь, которые предварительно поставили диагноз инфаркт миокарда. Пострадавшего доставили в морг в Новоселицы Черновицкой области.