STATUS QUO

Мільйонним пасажиром аеропорта "Львів" стала дитина

Аеропорт "Львів" прийняв мільйонного пасажира, яким стала маленький хлопчик. Про це повідомляється на офіційній сторінці аеропорту в facebook

Сьогодні, 7 липня, ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького" мав радісну оказію – послугами аеропорту скористався перший мільйон пасажирів. У порівнянні з минулим роком ця подія трапилась майже на два місяць скоріше. А загалом, аеропортом-мільйонником ДП МА "Львів" знову став ще два роки тому.

У 2017 році рубіж у перший мільйон подолано 1 грудня, а у 2018 році – 26 серпня.

Та цей рік став особливим, адже честь стати символічним героєм випала маленькому Максимку Захарії, який відправлявся разом з мамою і татом, Тетяною та Ігорем, у Краків рейсом авіакомпанії Ryanair.

Біля стійки реєстрації їх зустріли представники адміністрації летовища, привітали з цією символічною подією та вручили сувенірні подарунки від аеропорту й запросили очікувати літак у бізнес-зал для пасажирів міжнародних рейсів.

Сім’я Захаріїв виявилась нашими клієнтами аеропорту, до того ж сусідами летовища. Вони часті гості тут не лише з метою подорожі, але й на регулярних прогулянках. Тож, можна вважати, що Максимко виріс в просторі аеропорту і не випадково став сьогоднішнім героєм.

"Цього року ми вже вчетверте кудись вибираємось з нашого аеропорту. І чудово, що він розвивається. Минулого року ми летіли у Лондон чи не першим рейсом авіакомпанії Візейр і це було неймовірно, адже ми й не сподівались, що колись це буде можливо зробити зі Львова", – розповіла пані Тетяна.

Фото Юрія Танчина


Аэропорт "Львов" принял миллионного пассажира, которым стала маленький мальчик. Об этом сообщается на официальной странице аэропорта в facebook

Сегодня, 7 июля, ГП "Международный аэропорт" Львов "им. Даниила Галицкого" имел радостную оказии - услугами аэропорта воспользовался первый миллион пассажиров. По сравнению с прошлым годом это событие произошло почти на два месяц скорее. В целом, аэропортом-миллионником аэропорта "Львов" снова стал еще два года назад.

В 2017 году рубеж в первый миллион преодолен 1 декабря, а в 2018 году - 26 августа.

И этот год стал особенным, ведь честь стать символическим героем выпала маленькому Максимке Захарии, который отправлялся вместе с мамой и папой, Татьяной и Игорем, в Краков рейсом авиакомпании Ryanair.

У стойки регистрации их встретили представители администрации аэропорта, поздравили с этим символическим событием и вручили сувенирные подарки от аэропорта и пригласили ожидать самолет в бизнес-зал для пассажиров международных рейсов.

Семья Захария оказалась нашими клиентами аэропорта, к тому же соседями аэропорта. Они частые гости здесь не только с целью путешествия, но и на регулярных прогулках. Поэтому можно считать, что Максим вырос в пространстве аэропорта и не случайно стал сегодняшним героем.

"В этом году мы уже в четвертый раз куда-то выбираемся из нашего аэропорта. И хорошо, что он развивается. В прошлом году мы летели в Лондон едва ли не первым рейсом авиакомпании Визейр и это было невероятно, ведь мы и не надеялись, что когда-то это будет возможно сделать из Львова", - рассказала Татьяна.