STATUS QUO

въехала в АЗС, женищна-водитель

На Львівщині жінка на Volkswagen в'їхала у АЗС

У Мостиському районі жінка-водій на Volkswagen LT в'їхала у будівлю АЗС. В результаті дорожньо-транспортної пригоди водій та її пасажир отримали травми. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

В Мостиське відділення поліції 7 липня о 17.12 надійшло повідомлення про ДТП, яке сталося у місті Судова Вишня. Правоохоронці попередньо встановили, що 42-річна водій автомобіля Volkswagen LT не впоралась із керуванням і в’їхала в одну із будівель автозаправочної станції. В результаті ДТП жінка отримала травму грудної клітки, множинних переломи ребер та забійно-рвані рани тіла. Був травмований і пасажир автомобіля, 16-річний місцевий мешканець. У нього медики діагностували перелом кісток передпліччя та кістки гомілки. Потерпілі госпіталізовані.

Наразі з’ясовуються обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


В Мостисском районе женщина-водитель на Volkswagen LT въехала в здание АЗС. В результате дорожно-транспортного происшествия водитель и ее пассажир получили травмы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции во Львовской области.

В Мостисское отделение полиции 7 июля в 17.12 поступило сообщение о ДТП, которое произошло в городе Судовая Вишня. Правоохранители предварительно установили, что 42-летняя водитель автомобиля Volkswagen LT не справилась с управлением и въехала в одно из зданий автозаправочной станции. В результате ДТП женщина получила травму грудной клетки, множественные переломы ребер и рваные раны тела. Был травмирован и пассажир автомобиля, 16-летний местный житель. У него медики диагностировали перелом костей предплечья и кости голени. Пострадавшие госпитализированы.

Сейчас выясняются обстоятельства происшествия. Решается вопрос об открытии уголовного производства.

Автор: Тетяна Костенко