STATUS QUO

выстрелы, Родниковая, бар

У Львові вночі стріляли на вулиці Джерельній (фото)

В ніч на 8 квітня на вулиці Джерельній інспектори патрульної поліції, отримав повідомлення про постріли, виявили пораненого 30-річного чоловіка, що лежав на землі. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

В ніч на 8 квітня екіпаж Галицького району 1 батальйону отримав повідомлення про те, що на вулиці Джерельній невідома особа здійснила постріли у чоловіка. На місці події інспектори виявили пораненого 30-річного чоловіка, що лежав на землі. Патрульні одразу викликали швидку та надали першу домедичну допомогу потерпілому. Медики госпіталізували чоловіка. За словами лікарів, ймовірно травми на стегні нанесені ножем.

За словами очевидця, четверо невідомих осіб внаслідок конфлікту нанесли лежачому чоловікові тілесні ушкодження, а тоді здійснили кілька пострілів і повернулися у нічний клуб за тією ж адресою. У клубі виявили чотирьох осіб, на яких вказав заявник, - двох 30-річних та 32 і 38-річих чоловіків та жінку. Свідок повідомив, що саме 38-річний чоловік наніс потерпілому тілесні ушкодження і здійснив постріли. Осіб затримали. Неподалік місця події поліцейські знайшли предмет, схожий на зброю, з якого, ймовірно, здійснили постріли.


В ночь на 8 апреля на улице Родниковой инспекторы патрульной полиции, получив сообщение о выстрелах, обнаружили раненого 30-летнего мужчину, который лежал на земле. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

В ночь на 8 апреля экипаж Галицкого района 1 батальона получил сообщение о том, что на улице Родниковой неизвестный осуществила выстрелы в мужчину. На месте происшествия инспекторы обнаружили раненого 30-летнего мужчину, который лежал на земле. Патрульные сразу вызвали скорую и оказали первую домедицинскую помощь пострадавшему. Медики госпитализировали мужчину. По словам врачей, вероятно, травмы на бедре нанесены ножом.

По словам очевидца, четверо неизвестных в результате конфликта нанесли лежащему мужчине травмі, а затем совершили несколько выстрелов и вернулись в ночной клуб по тому же адресу. В клубе обнаружили четырех человек, на которых указал заявитель, - двух 30-летних, а также 32 и 38-летних мужчин и женщину. Свидетель сообщил, что именно 38-летний мужчина нанес потерпевшему телесные повреждения и совершил выстрелы. Подозреваемых задержали. Неподалеку от места происшествия полицейские нашли предмет, похожий на оружие, из которого, вероятно, осуществили выстрелы.

Автор: Тетяна Костенко