STATUS QUO

Мешканець Львівщини сплатив 85 тисяч гривень аліментів, коли його не пустили за кордон

Чоловік на Львівщині сплатив на користь дитини 84 706,57 грн одним платежем після того, як виконавча служба тимчасово заборонила йому виїжджати за межі України. Про це повідомляє Жовківська райдержадміністрація. 

Як йдеться у повідомленні, виконавче провадження на боржника аліментів було відкрите ще у квітні 2014 року. Чоловік мав сплачувати на утримання сина аліменти в розмірі 1/4 частини всіх доходів щомісячно, починаючи з 01.02.2008 року і до досягнення дитиною повноліття.

Через чотири роки - 14.02.2018 року боржнику направили виклик державного виконавця з роз’ясненням норм нового законодавства щодо стягнення заборгованості по аліментах, проте й боржник не прибув у відділ. Оскільки ані в Пенсійному фонді, ані у ДФС Україні на нього не було даних щодо доходів, виконавець виніс постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження. А також було винесено 4 постанови згідно ст. 71 ЗУ “ Про виконавче провадження”:

  • про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України,
  • про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання,
  • про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською пневматичною та охолошеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії,
  • про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, які направлено сторонам та у відповідні органи.

Через чотири місяці боржник подав державному виконавцю квитанції про сплату заборгованості по аліментах станом на 02.01.2019 року на суму 84 706,57 грн., тобто повністю сплатив заборгованість по аліментах; та квитанцію про сплату виконавчого збору на суму 8470,66 грн.


Человек на Львовщине оплатил в пользу ребенка 84 706,57 грн. одним платежом после того, как исполнительная служба временно запретила ему выезжать за пределы Украины. Об этом сообщает Жолковская райгосадминистрация. 

Как говорится в сообщении, исполнительное производство на должника алиментов было открыто еще в апреле 2014 года. Мужчина должен был платить на содержание сына алименты в размере 1/4 части всех доходов ежемесячно, начиная с 01.02.2008 года и до достижения ребенком совершеннолетия.

Через четыре года - 14.02.2018 года должнику направили вызов государственного исполнителя с разъяснением норм нового законодательства по взысканию задолженности по алиментам, но  должник не явился в отдел. Поскольку ни в Пенсионном фонде, ни в ГФС Украине на него не было данных о доходах, исполнитель вынес постановление об аресте имущества должника и объявления запрета на его отчуждение. А также было вынесено 4 постановления согласно ст. 71 ЗУ "Об исполнительном производстве":

  • об установлении временного ограничения в праве выезда за пределы Украины,
  • об установлении временного ограничения должника в праве охоты,
  • об установлении временного ограничения должника в праве пользования огнестрельным охотничьим пневматическим и холодным оружием, устройствами отечественного производства для отстрела патронов, снаряженных резиновыми или аналогичными по своим свойствам метательными снарядами несмертельного действия,
  • об установлении временного ограничения должника в праве управления транспортными средствами, которые направлены сторонам и в соответствующие органы.

Через четыре месяца должник подал государственному исполнителю квитанции об уплате задолженности по алиментам по состоянию на 02.01.2019 года на сумму 84 706,57 грн., то есть полностью оплатил задолженность по алиментам; и квитанцию ​​об уплате исполнительского сбора в размере 8470,66 грн.

 

comments powered by Disqus