STATUS QUO

У Львові відремонтують п'ять шкільних стадіонів

У 2019 році у Львові завершать капітальний ремонт п’яти шкільних стадіонів і почнуть реконструкцію ще одного. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Комісія гуманітарної політики Львівської міської ради на своєму засіданні погодила титульний список капітальних ремонтів стадіонів навчальних закладів, видатки на які у 2019 році планується проводити за рахунок коштів бюджету розвитку.

Як повідомила начальник групи централізованого господарського обслуговування  закладів освіти Львова Олена Юрків, реконструкцію об’єктів почали ще минулого року, тому всі вони є перехідні, крім стадіону школи №43.

У цьому переліку є  5 закладів, які треба буде ще дофінансовувати впродовж року, інші ж вже на стадії завершення». Загалом на ремонти стадіонів цьогоріч передбачено 9 млн 100 тис грн. Зокрема, завершення капітального ремонту проведуть:

 • на стадіоні СЗШ №40 на вул. Любінській, 93-Б (кошторисна вартість 2 млн грн.);
 • на стадіоні СЗШ№ 65 на вул. Роксоляни, 35 (2,5 млн грн.);
 • на стадіоні СЗШ № 68 на вул. Дозвільній,3 (2 млн грн.);
 • на стадіоні СЗШ №23 на вул. Варшавській, 126 (1 млн грн.);
 • на стадіоні  СЗШ №54 на вул. Хвильового, 16 (1 млн грн.);
 • на стадіоні СЗШ №43 на вул. Масарика, 9 (600 тис грн.)

Також під час комісії депутати розглянули титульний список капітальних ремонтів спортивних майданчиків у закладах загальної середньої освіти, видатки на які у 2019 році планується проводити за рахунок коштів бюджету розвитку. Це також перехідні об’єкти з минулого року.

"Цього року ми не маємо нових майданчиків, бо бюджет не дозволяв починати нові об’єкти. Вартість одного майданчика  - в межах одного мільйона гривень, тому ми закінчуємо ті об’єкти, які розпочали минулого року. Проте почнемо роботи у СЗШ№43, на які є готова ПКД. Крім цього, на цій території  дуже добра локація, тому що межують дві великі школи № 43 і №91”, - прокоментувала представниця управління освіти Олена Юрків.    


В 2019 году во Львове завершат капитальный ремонт пяти школьных стадионов и начнут реконструкцию еще одного. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

Комиссия гуманитарной политики Львовского городского совета на своем заседании согласовал титульный список капитальных ремонтов стадионов учебных заведений, расходы на которые в 2019 году планируется проводить за счет средств бюджета развития.

Как сообщила начальник группы централизованного хозяйственного обслуживания учреждений образования Львова Елена Юрка, реконструкцию объектов начали еще в прошлом году, поэтому все они переходные, кроме стадиона школы №43.

В этом перечне есть 5 учреждений, которые предстоит еще дофинансировать в течение года, а те уже на стадии завершения ». Всего на ремонты стадионов году предусмотрено 9 млн 100 тыс грн. В частности, завершение капитального ремонта проведут:

 • на стадионе СОШ №40 на ул. Любинский, 93-Б (сметная стоимость 2 млн грн.)
 • на стадионе СЗШ№ 65 на ул. Роксоланы, 35 (2500000 грн.)
 • на стадионе СОШ № 68 на ул. Разрешительной, 3 (2 млн грн.)
 • на стадионе СОШ №23 на ул. Варшавской, 126 (1 млн грн.)
 • на стадионе СОШ №54 на ул. Волнового, 16 (1 млн грн.)
 • на стадионе СОШ №43 на ул. Масарика, 9 (600 тыс грн.)

Также во время комиссии депутаты рассмотрели титульный список капитальных ремонтов спортивных площадок в учреждениях общего среднего образования, расходы на которые в 2019 году планируется проводить за счет средств бюджета развития. Это также переходные объекты с прошлого года.

"В этом году мы не имеем новых площадок, потому что бюджет не позволял начинать новые объекты. Стоимость одной площадки - в пределах одного миллиона гривен, поэтому мы заканчиваем те объекты, которые начали в прошлом году. Однако начнем работы в СЗШ№43, на которые готова ПСД. Кроме этого, на этой территории очень хорошая локация, потому что граничат две большие школы № 43 и №91 ", - прокомментировала представитель управления образования Елена Юрка.

comments powered by Disqus