STATUS QUO

У Львові горіла квартира

У Львові вогнеборці врятували квартиру від знищення вогнем. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

7 лютого о 22:05 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Туган-Барановського, 20. Пожежа виникла в квартирі на першому поверсі трьохповерхового житлового будинку.

За лічені хвилини на місце події прибули рятувальники 1 ДПРЧ м. Львів. Завдяки професійним діям рятувальників вдалось не допустити розповсюдження вогню і тим самим врятувати квартиру від знищення. Через щільне задимлення рятувальники ліквідовували займання в апаратах захисту органів дихання.

Пожежу локалізовано о 22:15 та ліквідовано о 22:17 у складі ланки газодимозахисної служби. Вогнем знищено пральну машину та речі домашнього вжитку на площі 3 кв.м. До ліквідації займання залучались 13 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки.

Обставини та причина виникнення займання встановлюється. Внаслідок події ніхто не постраждав.


Во Львове пожарные спасли квартиру от уничтожения огнем. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

7 февраля в 22:05 в Службу спасения "101" поступило сообщение о пожаре в г. Львове на ул. Туган-Барановского, 20. Пожар возник в квартире на первом этаже трехэтажного жилого дома.

За считанные минуты на место происшествия прибыли спасатели 1 ДПРЧ г. Львов. Благодаря профессиональным действиям спасателей удалось не допустить распространения огня и тем самым спасти квартиру от уничтожения. Через плотное задымление спасатели ликвидировали возгорание в аппаратах защиты органов дыхания.

Пожар локализован в 22:15 и ликвидирован в 22:17 в составе звена газодымозащитной службы. Огнем уничтожено стиральную машину и вещи домашнего обихода на площади 3 кв.м. К ликвидации пожара привлекались 13 спасателей и 3 единицы спецтехники.

Обстоятельства и причина возникновения возгорания устанавливается. В результате происшествия никто не пострадал.

comments powered by Disqus