STATUS QUO

В Залізничному районі просять відремонтувати дорогу, що попливла

Відремонтувати дорогу М. Каганця у Залізничному районі Львова – петиція з таким проханням зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

"Прошу виділити кошти на капітальний ремонт дороги М. Каганця в Залізничному районі міста Львова. Так як дорога в жахливому стані, пішоходам не можливо нормально пройти, особливо в зимовий період і в період дощів, також автомобіль не може проїхати по таких ямах без шкоди транспорту. Дана дорога знаходиться у Львові, а таке враження, що у селі", - йдеться у петиції.

Станом на 7 лютого петицію підписали 6 осіб з 500 необхідних.


Отремонтировать дорогу М. Каганца в Железнодорожном районе Львова - петиция с такой просьбой зарегистрирована в Единой системе местных петиций

"Прошу выделить средства на капитальный ремонт дороги М. Каганца в Железнодорожном районе Львова. Так как дорога в ужасном состоянии, пешеходам невозможно нормально пройти, особенно в зимний период и в период дождей, также автомобиль не может проехать по таким ямам без ущерба транспорта . Данная дорога находится во Львове, а такое впечатление, что в селе", - говорится в петиции.

По состоянию на 7 февраля петицию подписали 6 человек из 500 необходимых.

comments powered by Disqus