STATUS QUO

На Львівщині судитимуть батька, в якого потонула дитина

Батькові, з вини якого потонула трирічна дитина, загрожує 8 років за ґратами. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Радехівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно мешканця одного із сіл Кам’янка-Бузького району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.135 КК України (залишення в небезпеці).

Трагічний інцидент стався 23 квітня 2018 року в с.Старий Добротвір Кам’янка-Бузького району. Того дня, близько 17-18 години, 34-річний чоловік рибалив на березі річки Західний Буг разом із своєю трирічною донькою. Проте, коли дівчинка зникла із поля зору батька та попрямувала у невідомому напрямку, чоловік не відволікся від улюбленого заняття. Тим часом дитина, ставши на бетонні плити під мостом, не втримала рівноваги, впала у воду та потонула.

На даний час справа перебуває на розгляді у Кам’янка-Бузькому районному суді. За безвідповідальне ставлення до своїх батьківських обов’язків правопорушнику загрожує до 8 років позбавлення волі.


Отцу, по вине которого утонула трехлетняя ребенок, грозит 8 лет за решеткой. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Радеховской местной прокуратуры завершено досудебное расследование в отношении жителя одного из сел Каменка-Бугского района, который обвиняется в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.3 ст.135 УК Украины (оставление в опасности).

Трагический инцидент произошел 23 апреля 2018 года в с.Старый Добротвор Каменка-Бугского района. В тот день, около 17-18 часов, 34-летний мужчина рыбачил на берегу реки Западный Буг вместе со своей трехлетней дочерью. Однако, когда девочка исчезла из поля зрения отца и направилась в неизвестном направлении, мужчина не отвлекся от любимого занятия. Между тем ребенок, встав на бетонные плиты под мостом, не удержал равновесие, упал в воду и утонул.

В настоящее время дело находится на рассмотрении в Каменка-Бугском районном суде. За безответственное отношение к своим родительским обязанностям правонарушителю грозит до 8 лет лишения свободы.

comments powered by Disqus