STATUS QUO

Жидачев, раздельный сбор мусора

У Жидачеві впровадять роздільний збір сміття

У Жидачеві з вересня планується організувати роздільний збір сміття. Про це повідомляє прес-служба Жидачівської міської ради. 

Оскільки з 2018 року на загальнодержавному рівні законодавчо буде заборонено захоронювати на сміттєзвалищах несортоване, неперероблене сміття, Жидачівська міська рада розглядає можливості роздільного збору сміття, щоб відходи, які підлягають вторинній переробці (скло, полімери, папір та ін.), змогли потрапити на утилізацію чи переробку.

Впровадити перші елементи роздільного збору сміття мерія планує за кілька місяців – у вересні. Цьому сприятиме й придбання власного сміттєвоза.

На нараді у міськраді 6 липня обговорили інформаційне забезпечення такої акції, облаштування необхідних майданчиків та встановлення додаткових контейнерів. Нагадаємо, у Жидачеві у Професійному ліцеї вже діє сортування сміття. Тож, міська рада сподівається, що й інші мешканці міста поставляться до цього питання з розумінням і відповідальністю.


В Жидачеве с сентября планируется организовать раздельный сбор мусора. Об этом сообщает пресс-служба Жидачевского городского совета. 

Поскольку с 2018 года на общегосударственном уровне законодательно будет запрещено хоронить на свалках несортированный и непереработанный мусор, Жидачевский городской совет рассматривает возможности раздельного сбора мусора, чтобы отходы, которые подлежат вторичной переработке (стекло, полимеры, бумага и др.), смогли попасть на утилизацию или переработку.

Внедрить первые элементы раздельного сбора мусора мэрия планирует через несколько месяцев - в сентябре. Этому будет способствовать и приобретение собственного мусоровоза.

На совещании в горсовете 6 июля обсудили информационное обеспечение такой акции, обустройство необходимых площадок и установку дополнительных контейнеров. Напомним, в Жидачеве в Профессиональном лицее уже действует сортировка мусора. Поэтому, городской совет надеется, что и другие жители города отнесутся к этому вопросу с пониманием и ответственностью.