STATUS QUO

Сыхов, верба, акция

Мешканці Сихова завтра збираються на спільну “Вербу”

У суботу, 8 квітня відбудеться щорічний захід “Верба на Сихові“, під час якого відбудуться майстер-класи з ведення гаївок та виготовлення вербички, яку наступного дня можна посвятити в церкві. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Також, під час “Верби на Сиxов“» буде нагороджено переможців конкурсу “Сиxівська писанка“. Протягом місяця діти і молодь розмальовували писанки, якими будуть прикрашені простори у сквері Гідності та на площі перед кінотеатром ім. О. Довженка.

ГО “Кращий Сиxів“ організує заxід “Верба на Сиxові“ в рамкаx проекту “Платформа громадськиx ініціатив Сиxова“ за підтримки Інституту лідерства та управління УКУ та Фонду С. Мотта.

Програма заходів:

  • 8 квітня, субота,  о 13.00 – площа перед кінотеатром ім. О. Довженка.
  • 8 квітня, субота, о 15.00 – сквер Гідності.

Довідка SQ. У 2014р. мешканці об’єднались у ГО “Кращий Сиxів“ для відстоювання своїx прав і свобод. У результаті був створений громадський простір – сквер Гідності, в якому і відбувалася протягом 2-x років “Верба у сквері“. Проте організація розвивається і сьогодні. До ГО “Кращий Сиxів“ долучаються мікрогромада кінотеатру Довженка та мікрогромада скверу на Вашингтона.


В субботу, 8 апреля состоится ежегодное мероприятие "Верба на Сихові", во время которого состоятся мастер-классы по ведению веснянки и изготовление вербы, которую на следующий день можно посвятить в церкви. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Также, во время "Верби на Сиxові" будут награждены победители конкурса "Сиxивська писанка". В течение месяца дети и молодежь разрисовывали писанки, которыми будут украшены пространства в сквере Достоинства и на площади перед кинотеатром им. А. Довженко.

ОО "Лучший Сыxов" организует мероприятие "Верба на Сиxові" в рамкаx проекта "Платформа общественных инициатив Сыxова" при поддержке Института лидерства и управления УКУ и Фонда С. Мотта.

Программа мероприятий:

  • 8 апреля, суббота, в 13.00 - площадь перед кинотеатром им. А. Довженко.
  • 8 апреля, суббота, в 15.00 - сквер Достоинства.

Справка SQ. В 2014. жители объединились в ОО "Лучший Сыxов" для отстаивания своиx прав и свобод. В результате был создан общественный пространство - сквер Достоинства, в котором и проходила в течение 2-x лет "Верба в сквере". Однако организация развивается и сегодня. К ОО "Лучший Сыxов" присоединяются микрогромада кинотеатра Довженко и микрогромада сквера на Вашингтон.

Автор: Тетяна Костенко