STATUS QUO

студент, билет

У Львові запроваджують єдиний студентський квиток

Управління інформаційних технологій Львівської міськради спільно з НУ “Львівська політехніка” розробляє проект “Єдиний студентський квиток“. У “Єдиному квитку“ буде об’єднано студентський квиток, читацький, перепустка в гуртожиток, е-квиток для громадського транспорту та банківський рахунок. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляють в управлінні інформаційних технологій, “Єдиний студентський квиток“ буде ще й частиною програми “Картка львів'янина“, а отже стане не тільки офіційною ідентифікацією львівського студента, але й можливістю отримати бонуси та знижки в топових закладах та установах Львова.

“Єдиний квиток“ буде впроваджений як пілотний проект на базі “Львівської Політехніки“, а далі кожен із львівських університетів може вільно долучитися до проекту, звернувшись з таким проханням до міської ради.


Управление информационных технологий Львовского горсовета совместно с НУ "Львовская политехника" разрабатывает проект "Единый студенческий билет". В "Едином билете" будет объединено студенческий билет, читательский, пропуск в общежитие, е-билет для общественного транспорта и банковский счет. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как информирует управление информационных технологий, "Единый студенческий билет" будет еще и частью программы "Карточка львовянина", а значит станет не только официальной идентификацией львовского студента, но и возможностью получить бонусы и скидки в топовых заведениях и учреждениях Львова.

"Единый билет" будет внедрен как пилотный проект на базе "Львовской Политехники", а дальше каждый из львовских университетов может свободно присоединиться к проекту, обратившись в городской совет.

Автор: Тетяна Костенко