STATUS QUO

банк, кража

У Львові робітниця банку викрала 300 тисяч гривень

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуальним керівництвом прокуратури області викрили працівника відділення одного із банків, яка організувала схему розкрадання банківських коштів. Встановлено незаконне заволодіння грошовими коштами на суму у триста тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

У відділенні працівниця надавала клієнтам касові та окремі розрахункові послуги, а також приймала та видавала готівку та готувала фінансові звіти за проведеними касовими операціями.

Як встановили правоохоронці, маючи вільний доступ до готівкових коштів, які знаходяться у касі, фінпрацівник привласнила готівкові кошти з каси банку в сумі триста тисяч гривень, які витратила на власні потреби. Аби приховати це, вона внесла зміни до автоматизованої системи банку та здійснила фіктивний касовий переказ на суму викрадених коштів.

Зловмисниці повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст. 191 (розкрадання у великих розмірах) КК України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на  строк  від  п'яти  до  восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Работники Управления защиты экономики во Львовской области под процессуальным руководством прокуратуры области разоблачили работника отделения одного из банков, которая организовала схему хищения банковских средств. Установлено незаконное завладение денежными средствами на сумму в триста тысяч гривен. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В отделении работница предоставляла клиентам кассовые и отдельные расчетные услуги, а также принимала и выдавала наличные и готовила финансовые отчеты по проведенным кассовым операциям.

Как установили правоохранители, имея свободный доступ к наличным средствам, которые находятся в кассе, финработник присвоила наличные деньги из кассы банка в сумме триста тысяч гривен, которые потратила на собственные нужды. Чтобы скрыть это, она внесла изменения в автоматизированную систему банка и осуществила фиктивный кассовый перевод на сумму похищенных средств.

Злоумышленнице сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.4 ст. 191 (хищение в крупных размерах) УК Украины. Санкция статьи предусматривает лишение свободы на срок от пяти до восьми лет с лишением права занимать определенные должности на срок до трех лет.

Автор: Тетяна Костенко