STATUS QUO

суперлига, волейбол

У суботу у Львові відбудеться золотий фінал Суперліги з волейболу

8 та 9 квітня у Львові стартує “золотий” фінал Суперліги з волейболу серед чоловічих команд. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як інформує управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, перші два поєдинки відбудуться у львівському Палаці спорту “Галичина“» (вул. Керченська, 8) – 8 квітня (субота) о 20:15 та 9 квітня (неділя) о 18:00.

За підсумками другого етапу національної Суперліги з волейболу серед чоловічих команд за перемогу в чемпіонаті України ігрового сезону 2016/2017 років змагатимуться львівська команда “Барком-Кажани“ та харківський “Локомотив“.

Для здобуття трьох перемог відповідно регламенту, наступні матчі “золотої“ серії відбудуться в Харкові 21 та 22 квітня цього року. Якщо буде потреба, то п’ятий матч заплановано на 28 квітня у Львові.


8 и 9 апреля Львовщина принимает "золотой" финал Суперлиги по волейболу среди мужских команд. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Как информирует управление физической культуры и спорта Львовской ОГА, первые два поединка состоятся в львовском Дворце спорта "Галичина" (ул. Керченская, 8) - 8 апреля (суббота) в 20:15 и 9 апреля (воскресенье) в 18:00.

По итогам второго этапа национальной Суперлиги по волейболу среди мужских команд за победу в чемпионате Украины игрового сезона 2016/2017 годов будут соревноваться львовская команда "Барком-Летучие мыши" и харьковский "Локомотив".

Для завоевания трех побед в соответствии с регламентом, следующие матчи "золотой" серии состоятся в Харькове 21 и 22 апреля этого года. Если будет необходимость, то пятый матч запланирован на 28 апреля во Львове.

Автор: Тетяна Костенко