STATUS QUO

вертолет, моряки, Золочев

Львівський гелікоптер знадобився одеським морякам

Представники Морської авіації командування Військово-Морських Сил ЗС України, що зараз дислокується в Одесі, мають намір відновити військовий гелікоптер КА-226, який перебуває на Львівському авіаремонтному заводі. Про це повідомляє прес-служба Золочівської райдержадміністрації.

Гелікоптер наразі знаходиться на балансі обласного центру медицини катастроф. Проте у військових теж є потреба в цій техніці.

"На сьогодні у нас є потреба у такій техніці, адже вона спеціалізована під морську авіацію. Він корисний ще й тим, що призначений для перевезення пасажирів та рятувальних робіт. Також має всі можливості пришвартовуватися на базі військового корабля, - зазначив представник командування ВМС ЗС України полковник Олександр Нагапетян. - У нас відповідно є можливості з часом відновити цей гелікоптер".

Губернатор Олег Синютка пообіцяв, що ЛОДА надішле офіційного листа на ім'я командувача Військово-Морських Сил ЗС України про те, що не заперечує передання вищезгаданого гелікоптера для потреб структури.


Представители Морской авиации командования Военно-Морских Сил ВС Украины, дислоцирующееся в Одессе, намерены восстановить военный вертолет КА-226, который находится на Львовском авиаремонтном заводе. Об этом сообщает пресс-служба Золочевской райгосадминистрации.

Вертолет сейчас числится на балансе областного центра медицины катастроф. Однако у военных тоже есть потребность в этой технике.

"На сегодняшний день у нас есть потребность в такой технике, ведь она специализирована под морскую авиацию. Вертолет полезен еще и тем, что предназначен для перевозки пассажиров и спасательных работ. Также имеет все возможности пришвартовываться на базе военного корабля, - отметил представитель командования ВМС ВС Украины полковник Александр Нагапетян. - У нас есть возможность восстановить этот вертолет".

Губернатор Олег Синютка пообещал, что ЛОГА направит официальное письмо на имя командующего Военно-Морских Сил ВС Украины о том, что не возражает против передачи вышеупомянутого вертолета для нужд структуры.

Автор: Тетяна Костенко