STATUS QUO

У Білогорщі з'явиться селище учасників АТО

Понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки в Білогорщі, в тому числі 95 мешканців Зимної Води. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

На засіданні робочої групи із опрацювання звернень учасників АТО та визначення критеріїв та механізмів виділення земельних ділянок прийняли рішення про передачу в Держгеокадастр документи учасників АТО для прийняття наказу про надання дозволу про розроблення проекту землеустрою.

"Процес підходить до логічного завершення. Ми довгий час працювали над містобудівною документацією, аби найбільше бійців АТО мали змогу отримати землі в Білогорщі. Направду, процедура довга, до якої було залучено науковців та спеціалістів для розрахунків. Ми щоденно моніторили ситуацію, аби пришвидшити бюрократичний процес", - прокоментувала директор департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

Тепер документи передають в Держгеокадарст, який має підготувати наказ про розроблення проекту землеустрою. Можливо, що вже навесні бійці АТО отримають документи на руки і стануть повноцінними власниками.

Згідно рішення, понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки для дачного будівництва у Білогорщі. Окрім того, розглянуті заяви 95 бійців АТО, мешканців Зимної Води, для яких теж передбачено виділення земельних ділянок в Білогорщі.


Более 500 участников АТО получат земельные участки в Белогорще, в том числе 95 жителей Зимней Воды. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

На заседании рабочей группы по обработке обращений участников АТО и определения критериев и механизмов выделения земельных участков приняли решение о передаче в Держгеокадастр документы участников АТО для принятия приказа о предоставлении разрешения о разработке проекта землеустройства.

"Процесс подходит к логическому завершению. Мы долгое время работали над градостроительной документацией, чтобы больше бойцов АТО имели возможность получить земли в Белогорще. Действительно, процедура длинная, к которой были привлечены ученые и специалисты для расчетов. Мы ежедневно мониторили ситуацию, чтобы ускорить бюрократический процесс", - прокомментировала директор департамента архитектуры и градостроительства Львовской ОГА Оксана Ткачук.

Теперь документы передают в Держгеокадарст, который должен подготовить приказ о разработке проекта землеустройства. Возможно, что уже весной бойцы АТО получат документы на руки и станут полноценными собственниками.

Согласно решению, более 500 участников АТО получат земельные участки для дачного строительства в Белогорще. Кроме того, рассмотрены заявления 95 бойцов АТО, жителей Зимней Воды, для которых тоже предусмотрено выделение земельных участков в Белогорще.

comments powered by Disqus